Přejít na obsah
HUGO BOSS

Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss

Recommended Posts

Kluci díky za pochvalu...

Když jsem začal dělat bílou rallynu tak mě to tak nejak nakoplo a neda mi to , musim zkulturnit i tu druhou ... :D

Sehnat original kola a přední nárazník už ale bude problém, snad se taky zadaří jak u té bílé... 

Další polepy mam ve výrobě tak do konce tydne by mohli být hotové. Pokud budete mit nekdo zájem , mohu jich nechat udelat víc...

20170718_183450.jpg

20170718_183515.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Máš to krásný. :) 

A koukám, že i to černý půjde do práce, takže prodej se již konat nebude. Už dlouho po tom koukám v inzerci. :D 
Co je v plánu na té černé rallye? K dokonalosti stačí jenom kola, nárazník a polepy? To jsem měl zvednout telefon a koupit to. :D 

Upraveno uživatelem MilanF1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aaa koukam že se nezapomíná na moje projekty z minulosti :super

Jo ta černá potrebuje trochu péče , rozlestit lak , vyčistit interier , polepy , naraznik a kola. Pak bude v cajku.

Ještě ma horší synchron na dvojce, ale to zatím řešit nebudu.

Prodej jsem zkoušel , ale v CZ to nikdo neoceni , takže ja pod cenou tohle prodavat nebudu. Radši bych sehnal ještě třetí kus v červené barvě abych měl celou serii a bylo by to super. Jen už to neni kam dávat, moc aut a chtíčů a malo místa... :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Navoskovano , polepeno - ve finale jsou ty moje kopie polepu daleko lepší než ty co jsem objednal na ebay takze z bílé budu ty nove nalepeny polepy sundavat a pujdou na auto tyto co jsem nechal udělat...

Nejen kvalita , ale i to ze jsou zhruba o 1- 2 cm kratší na kazde straně než maji být a tim padem je nemam dolepene do hran jako u černý...

Přikládám foto po dvoudenní práci... :)

IMG_20170720_203247_307.jpg

Upraveno uživatelem HUGO BOSS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Všiml jste si někdo, jak na 106ce už jsou jiný pruhy než používali v 80kách? Peugeot Talbot Sport měl poslední světle modrou a tady je už šedá...:myslim

jinak ostatní pruhy sedí, asi už chtěli zapomenout na Talbot, protože žlutá a světle modrá byla jejich válečná barva.

Jinak samozřejmě opět perfektní práce Tome :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diky Vino...

Jinak jsem z těch aut uplne vedle, sice je uz nejaky patek mám , ale ted jsou uplne bezva, no co vy na to. 

Až bude čas , udelam lepší fotky ...

Nezda se to , ale treba jen ty polepy to auto úplně změní , dostane to takovy správný šmrnc :mrk

20170721_105752.jpg

20170721_105853_Pano.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku