Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss


Hugo Boss

Recommended Posts

Kluci díky za pochvalu...

Když jsem začal dělat bílou rallynu tak mě to tak nejak nakoplo a neda mi to , musim zkulturnit i tu druhou ... :D

Sehnat original kola a přední nárazník už ale bude problém, snad se taky zadaří jak u té bílé... 

Další polepy mam ve výrobě tak do konce tydne by mohli být hotové. Pokud budete mit nekdo zájem , mohu jich nechat udelat víc...

20170718_183450.jpg

20170718_183515.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to krásný. :) 

A koukám, že i to černý půjde do práce, takže prodej se již konat nebude. Už dlouho po tom koukám v inzerci. :D 
Co je v plánu na té černé rallye? K dokonalosti stačí jenom kola, nárazník a polepy? To jsem měl zvednout telefon a koupit to. :D 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaa koukam že se nezapomíná na moje projekty z minulosti :super

Jo ta černá potrebuje trochu péče , rozlestit lak , vyčistit interier , polepy , naraznik a kola. Pak bude v cajku.

Ještě ma horší synchron na dvojce, ale to zatím řešit nebudu.

Prodej jsem zkoušel , ale v CZ to nikdo neoceni , takže ja pod cenou tohle prodavat nebudu. Radši bych sehnal ještě třetí kus v červené barvě abych měl celou serii a bylo by to super. Jen už to neni kam dávat, moc aut a chtíčů a malo místa... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navoskovano , polepeno - ve finale jsou ty moje kopie polepu daleko lepší než ty co jsem objednal na ebay takze z bílé budu ty nove nalepeny polepy sundavat a pujdou na auto tyto co jsem nechal udělat...

Nejen kvalita , ale i to ze jsou zhruba o 1- 2 cm kratší na kazde straně než maji být a tim padem je nemam dolepene do hran jako u černý...

Přikládám foto po dvoudenní práci... :)

 

IMG_20170720_203247_307.jpg

Upraveno uživatelem HUGO BOSS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jste si někdo, jak na 106ce už jsou jiný pruhy než používali v 80kách? Peugeot Talbot Sport měl poslední světle modrou a tady je už šedá...:myslim

jinak ostatní pruhy sedí, asi už chtěli zapomenout na Talbot, protože žlutá a světle modrá byla jejich válečná barva.

Jinak samozřejmě opět perfektní práce Tome :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...