Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zámek pátejch dveří...


Hrac.Dr.m

Recommended Posts

Ahoj,mám P205 1.8 D r.v.85.Chci se zeptat jestly se vám už nikomu povedlo že jste se nedostaly do kufru?Mě se to naposledy povedlo včera a pak už vůbec.Skusim ještě druhej klíč ale nevym včem přesně může bejt chyba jestly v klíči nebo přímo v zámku???

Kdyžtak,kolik může stát novej zámek s klíčema a kde se dá sehnat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se u 309ky stalo něco podobnýho ale naopak odemknul sem a zamknul sem ješte ve vzduchu a dveře pak nešli zabouchnout a když sem zkoušel odemknout tak se zamek ani nehnul musel sem ho rozhybat ručně nevim jak se dá dostat u 205 k zámku zevnitř ale stačilo by možna kousek postrčit tu \"západku\" .

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je něco s klíčkem nebo se zámkem=(to do čeho strkáš klíč ne ten mechanismus\"kasle-dveře\")

zkus promazat zámek a jinej klíč nebo jinej zámek z vrakáče a nebo teď koukám do katalogu ACI tam maj zámek kufru 680 bez DPH (ale nevim co to obsahuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

? u 205 prece das sedadla dolu sundas ten plastovej kryt na zadnich dverych zevnit a kdyz je nejhur tak ten zamek je tam chyceneju jenom takovou mekou sponou .

no kdyz uz to tady nekdo nakous shanim tenhle zamek do zadnich dveri pokud mozno i sklickem jsem ochoten investovat cca 200 kc[pac ten muj je fakt v cudu nahrani ani mazani jepumaha mam podezdreni ze je z jineho auta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...