Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner neboli ,,boxík"


SV 24

Recommended Posts

jako je pravda, že to ve mě pořád hlodá... ale zatímm je to pracant a chci udělat texnicky auto. Musim dodělat geo (poladit zadní nápravu), rozvody s pumpou a řemen příslušenství. Chtěl bych to mít v barvě, ale na to mám jiná auta. Chci dolakovat 406 a šetřím na celolak na GTi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvidím co s tím udělám časem. Jinak dnes poslední díl vyměněn. Zadní nárazník jsem sehnal nový originál zabalený za super cenu. Zadní světla už jsou taky vyměněny a dostal ,,nové" poklice. Už jen rozvody a pár detailů a budu spokojen ;)

IMG_20170202_184009 – kopie.jpg

IMG_20170202_184015 – kopie.jpg

IMG_20170202_184032 – kopie.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Lukáši myslím že o " kvalitě " folie kterou by jsi oblékl partnera za Tebou uváděné peníze by se mohlo za dva až tři roky po nalepení dost diskutovat. Cena kvalitní pernamentní folie začíná někde na 950 Kč za čtverečný metr práce pro dva lidi minimálně na 3 spíš 4 dny. Takže s kvalitním polepem u kvalitní firmy se s cenou dostáváš do hodně podobné úrovně s cenou celolaku akorát že to netrvá tak dlouho.

Čakom: polepit jen stříbrné díly je škoda peněz, protože by to bylo stejně znát protože folie jinak láme světlo, takže tím by jsi docílil jen sjednocení barvy ale estetický efekt by to mělo velmi mizerný navíc je otázkou jestli by se sehnala hodně podobná barva folie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...