Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner neboli ,,boxík"


SV 24

Recommended Posts

zatím ne. Koupím už jen LZ světlo, zadní nárazník a LP blinkr do blatníku. Pak udělám komplet servis (olej, filtry, brzdy, rozvody s pumpou) aprdím zatim na to.

 

Jinak zatím jsem na cenovce 16.500Kč (pořízení auta,díly,převod,pojištění na rok) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesměle jsem se chtěl na cenovku poptat. Moje představa byla ať nežeru 50 za vše. Ale  když byla možnost za tuhle cenu tak bys byl mimozemšťan to nevzít.

 

OK406: jasně že by to vypadalo v barvě lépe ale má to bejt pracovní povoz a povoz do města takže se na něm za chvíli bude objevovat parkovištní lišej. Takže barva není až tak důležitá.

No za tuhle cenu by se líbilo pořídit povoz každému.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tu barvu taky pořád v sobě řeším. ale přesně jak píše Vena garážmistr. S autem bude jezdit přítelkyně s malým a bude i vozit sem tam velké věci. A parkuje na parkovišti, takže časem bude poškrábaný. Kdybych ho dával do laku, tak je to celý levý bok a téměř i druhý. A to my zatím přijde škoda peněz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes proběhl na boxíkovi servis. Olej a komplet filtry (vzduch, olej, pylák, palivák), přední brzdy, brzdová kapalina, geometrie, oprava osvětlení, trochu vyklepaný LZ a PP blatník , nový blinkr do blatníku a jedna malá klubová samolepka nad přední světlo. Ještě zjistit proč nehraje radio, proč pořád lehce táhne doprava , vyměnit zadní nárazník a zatím bude klid. Pak ještě zvažuji, zda mu nějak nepomoct výkonově. Neříkám, že by to nestačilo, ale pár koní by se hodilo :D

IMG_20170130_115902 – kopie.jpg

IMG_20170130_134142 – kopie.jpg

IMG_20170130_181322 – kopie.jpg

IMG_20170130_184220 – kopie.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me i kdybys to mel striknout tou červenou sam a sprejem tak to smysl ma, takhle je to jak pest na oko :) Samozřejmě ze parkovistni liseje budou, ale ty budou vidět i na te stávající barvě tak to je skoro fuk .. Jinak pěkný !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně stříknutí do barvy jsem již psal. Ted se přidal i StibTo. Opravdu by stačilo to vzít ,,pouze" sprejem (barvu namíchají dnes k nerozeznání). Finančně by to nebylo tak ,,nároční". Prospělo by to vzhledu. Navíc, když je k dispozici takový prostor.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to raději nechal než to dělat sprejem. Jo když by to bylo třeba jedny dveře a mít po ruce týpka kterej to s pixlou umí a jsou takový. Tak bych to možná risknul ale půl auta to by bylo i dost náročný finančně odhaduju že by na to bylo potřeba min 4 spreje barvy každej okolo 400 Kč nějakej lak přes to nějakej spotřební materiál na přípravu a seš v tom za ranec. A s nejistým výsledkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...