Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Partner neboli ,,boxík"


SV 24

Recommended Posts

Tak Vám chci představit další přibližovadlo doma. Jelikož se za chvíli rozrosteme a nechci si nechat ,,ničit" kůži atd tak jsme pořídili rodinné vozítko :D

Jedná se Peugeot Partner 1.6 HDi 55kw, r.v. 2007, najeto poctivých 94tis. km (po prvním majiteli ročník 1941). Výbava je pouze klima. Před cca 14dni pán usnul na dálnici a ,,opřel" se o svodidla. No a jelikož by cena opravy v originál servise vyšla na dost peněz, tak se pán rozhodl koupit si nové. Tohohle chtěl nechat sešrotovat, ale to my přišlo líto, tak jsem ho koupil za velmi dobrou cenu a teď ho dám dohromady. Auto je před nehodou po nové technické kontrole s emisema a servisu (olej + filtry). Z venku má sem tam šrámy, ale to nám nevadí ;) . Teď po evidenční kontrole a přihlášení koupím díly na opravu boku a pak udělám rozvody, dostane na léto 15ky liťáky a možná chip :D

IMG_20170123_183920.jpg

16128707_10208732200002685_2134759921_n.jpg

16128846_10208732200042686_924364166_n.jpg

 

IMG_20170123_180343.jpg

IMG_20170123_182150.jpg

IMG_20170123_182202.jpg

IMG_20170123_182841.jpg

IMG_20170123_184002.jpg

IMG_20170123_161423.jpg

Upraveno uživatelem SV 24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako rodinný vůz to bude ideál. Vše tam naházíš a pojedeš. nebudu řešit škrábance nebo tak. prostě ideální dělník ;) Zatím sem si sehnal komplet díly za 3500Kč a zadní nárazník není jiný. Jen zničený... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, to je jen kosmetika, kterou rozleští Tempem. :D

... Zatím sem si sehnal komplet díly za 3500Kč a zadní nárazník není jiný. Jen zničený... 

Už jsem si všiml, že je prasklý a vytažený ven. Vypadalo to na první pohled jako delší nárazník se stupačkou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já myslím že to byl dobrý kauf. Když máš kde to udělat a výš kam pro díly tak to nemusí být drahý špás a navíc Tě může těšit že jsi před smrtí v lisu zachránil solidního pracanta.

  Nechci být hnusný ale tenhle příběh ( majitel si klimbnul a opřel to o svodidla, pán r. 1941) tak to mi přijde dost divočina když si pán koupí ještě jiné nové auto a troufnu si říct že by se asi mělo zavést nějaké přezkušování pro tuhle věkovou kategorii.  Vím že někteří budou namítat že věk odchodu do důchodu se prodlužuje a prodlužuje se i věk kdy jsou lidé schopni normálně fungovat. Ale já si myslím že v těhle letech by člověk asi neměl provozovat takové činnosti jako je řízení v dnešním provozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vena garážmistr

Máš asi trochu pravdu, ale lékařské prohlídky jsou zavedené. Můj nejstarší zákazník si kupoval poslední vůz P 308 ve věku 83 let a to ještě tři roky jezdil. Auto mu sloužilo k nákupům a samo sebou i k návštěvám lékařů, kam vozil manželku. Pak už mu to jeho lékař zakázal. Začal špatně vidět. Za ty tři roky najel s autem necelých 12.000 km. Dodnes ho obdivuji. Byl to hodinář. Člověk, který pracoval s lupou na jednom oku. Klobouk dolů před takovým zrakem po celoživotní práci poctivého hodináře opravující maličké hodinové strojky v náramkových hodinkách.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...