Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vyměním ALU Cosmos 17" za 18" Soleil/Galaxie či 17" Etoile/Quasar


Guest StibTo

Recommended Posts

Potenciálem auta myslíš prasení do zatáček a čekat, zda se to utrhne ? Co se výkonu týká a brzdného účinku věř, že potenciál využívám ;) No ano, nevím neměřil jsem, kolik měly když jsem auto kupoval - proč taky - ale když jsem na to teď koukal bylo tam 5-6mm, jak jsem psal, nemám přesnou měřičku. Proč by ne ? Rozjezdy smykem jen velmi výjimečně a k tomu za ty dva roky naježděno 30.000 to mi nepřijde přehnaně moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj Charlie, vím jak to jede, ale šlapat na plyn a na brzdu umí každej jouda ;) Nehledě na to, že obdoba v naftě tzn 2.2 by ho spráskala ;)

Já vím StibŤaku, že Tvé barumce se to nebude líbit a určitě to bude dávat najevo nepříjemným pištěním, ale zatáčka se dá projet velmi rychle i bez nějakého praseni, zvlášť v autě s podvozkem jako má 407, ale to už je pak o těch drobnostech jako jsou gumy ;)

Jinak koukám že gumy už skoro teda ani nemají vzorek, to by byla super výměna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vý stééé cipmrlich šicí..... já bych nejezdil atd..........

jsem dostal gumy Gudýry zima z roku  2002 a jezdil jsem na tom zimu,mělo to 4.5 mm .. pak to ještě podědil děda a jezdil na tom 2 roky v létě místo letních ,škoda vyhodit.....než mu to pořezal nějaký jouda u kaufu nožem ,aby asi neodjel a vykradl ho ,žel guma vydržela i pořezaná ....vyhazoval jsem ji v roce 2014 se 2.5 mm:aut

stibTo ....na těch diskách nevidím nic špatnýho ani na ceně ani na pneu, hodina s vrtačkou a šmirglem na těch pár šliců,plnič lak a není co řešit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...