Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhrivani sedaček 407


radio8

Recommended Posts

Ahoj ve spolek.

Pročetl jsem veškeré diskuze zde o vyhrivani sedaček u 407cky,ale nikde nenašel svůj problem.

Mam 407 2.0HDi 2007 s čalouněnim v kůži.Kdyz zapnu vyhrev (podotykam,ze je jedno jaky stupen)tak nehreje.Po nějaké době začne zhnout,pak zase přestane a porad dokola.Zkoušel jsem si u ruzne poposedavat,ale bez vysledku.Vyhrev je napojen na nějaké relatko?snimac?

Díky všem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladám že to ide cez reostat ktorý je ovládaný práve tým kolečkom ktoré ma 4 polohy ,čiže zaradením odporov do okruhu určuješ silu výhrevu,respektíve výšku napätia.Teda aspoň si myslím že to tak funguje,keďže mne sedačka po zapnutí hreje non stop. Nebudeš to mať náhodou niekde prerušené ,myslím tým ,že pri dosiahnutí určitej teploty sa obvod niekde preruší a naopak pri ochladnutí sa to znovu spojí?:myslim

EDIT: A tak asi omyl .Dočítal som sa ,žeby mal byť v sedacej časti vyhrievanej vložky integrovaný snímač teploty.

Citujem:  Regulační jednotka vyhřívací vložky ovládá vyhřívání vložek v závislosti na požadavku uživatele (seřizovací kolečko) a na teplotě sedadla (snímač teploty).

Upraveno uživatelem baffy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

to predsa nie je ziadny problem, s radostou davam: VF36ERHF89L018291

v konektoroch pod sedadlom som nameral nejake hodnoty odporov, ale bez schemy mi to je na 2 veci.  Rad by som to spravil, ak to je opraviltelne, aby drahej nemrzla ta jej ritka.

Vopre dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...