Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citroen c5 I


brixtr

Recommended Posts

před 39 minutami, brixtr napsal:

NN u nás v Milovicích je na to firma. Bezvadná domluva a už jen fotky vypovídají o jejich kvalitě.  Nechtěl mi to předat dokud nebyl spokojený :D

Umí rozleštit i takový věci jako škrábanečky v jamce kliky dveří zvenku apod ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že u jednoho kluka to dělali.. u mě nanášení hlavně ten v ostatních rozlesteni by se u mě moc nevyplatilo když je ten lak v takovém stavu :D

Napsal sem jim tak pak napíšu co mi odpověděli 

edit: tak odpověď jsem dostal rychle :) jj dělají i ty škrábance u klik a podobné. chceš odkaz( kdyžtak pošlu do sz ať nejsem nařčen z inzerce :D ) ?

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje polovička ještě nemá řidičák takže od ní to nebude :D 

jinak teď mě už čeká akorát výměna světel.. to jedno je totálně popraskané tak chci dát rovnou obě.. to se zase prohnu když budu chtít originál :D ono i ta druhovýroba něco stojí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, brixtr napsal:

edit: tak odpověď jsem dostal rychle :) jj dělají i ty škrábance u klik a podobné. chceš odkaz( kdyžtak pošlu do sz ať nejsem nařčen z inzerce :D ) ?

Pošli kontakt pls :) Zajímá mě rozsah prací a samozřejmě logicky ceník ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to tam :)

Jelikož u nás pršelo tak ještě foto dnes ráno jak to vypadá když je mokrá kapota... krásné kapky :) mám z toho radost.. tímhle stylem se možná o to auto i začnu starat :D

 

20170406_052059.jpg

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :D

Takže mají i Facebook pod názvem crystal Cruisers kde mají hafo fotek a videí :) to jen pro představu. Tady je na ně odkaz na stránky. 

http://www.eshop-crystalcruisers.com

Tohle není komerce! Je to  jen pro představu co tam dělají a jak to pak vypadá kdyby někdo po něčem takovém koukal(kdo by měl když tak ještě dotaz rád odpovím pokud budu vědět)  :)

 

 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...