Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém se světly


Lukee

Recommended Posts

npajanie spinacky cislo 12

 

odpoj este poistku F23  pod volantom zapalovac treba vylucit vsetko a skus  otocit klucik 

 

potom odpoj F 11 a 12 pod volantom poistky brzdoviek opet otoc klucik ci sa zapnu svetla

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když odpojím zapalovač tak to stále funguje ale teď jsem zkoušel odpojovat dal a když jsem vytáhl F25 (rádio) tak světla zhasla zkoušel jsem tedy rádio vyndat a odpojit ale rádiem jako takovým to není to když jsem odpojil z eurokostky tak světla stejně svítila cize co je ještě může být na tu pojistku napojené? Rádio nemám originální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostrikovace vim kde jsou a ostrikuji + je možné že to bude dělat ostrikovac na světla? Ten mám totiž odpojen protože mám uražený jeden ostrikovac ale ten fungoval až kdy byli zaple potkavaci světla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pise predne a zadne ostrekovace ak mas aj na svetlomety ostrekovace mozu byt napojene na tu istu poistku  v knizke mi to uz nepise a v scheme ich tiez nemam  problem bude najskor v kabloch  a nie priamo v motorceku ten by jedine tak do skraru mohol ist  ale overit odpojenim treba 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie nemam to v aute najskor niekde v poistkovke

ale zistil som ze ta poistka F25 je pod napajanim az ked je klucik v prvej alebo  druhej polohe 

takze vezmi skusacku alebo merak 

vytiahni tu F25 poistku a meraj na oboch zdierkach (klucik vytiahnuty)  ak zdierka od strany spinacky  ukaze 12 volt proti kostre neni to dobre 

a potom este odpoj z poistkovky  2 pinovy konektor od spinacky ci to zhasne 

 

alebo maj vytiahnuty klucik a meraj na tom dvojpin konektore oba kably  nesmie byt napetie ani na jednom potom ten konektor odpoj od poistkovky tiez nesmie tam byt napetie 

a taktiez nesmie byt napetie ani na tom jednopinovom konektore na poistkovke od spinacky 

bavinme sa o hrubych kabloch od spinacky 

 

pockaj ale tebe sa to rozsvieti po otoceni klucika tak nic toto nerob nemeraj  skus dalsi krok  pisem nizsie

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záhada nalezena u řidiče pod kobercem jsou 4 konektory a ten jeden je z oxidovany a vypálený když jsem ho odpojil zhasla i světla tak snad to bude tím. Dám vědět kabeli napojim zda to bylo vše způsobeno tím jinak zatím obrovské DÍKY za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...