Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 a svíčky (4kontakt) + LPG


Petr X

Recommended Posts

Nazdarek lidicky, chtel bych se zeptat, jaky mate NAZOR nebo zkusenosti se ctyrkontaktnima svickama. Popripade jaky pouzivate a jestli pouzivate nejake specialni pro LPG.

Ja mam ctyrkontaktni a po vymene asi pred 8tis. Km mi pripadalo, ze se to auto lip sbira ... nevim. Za chvili budu opet menit a premyslim, ktere koupit.:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr X

Nazdarek lidicky, chtel bych se zeptat, jaky mate NAZOR nebo zkusenosti se ctyrkontaktnima svickama. Popripade jaky pouzivate a jestli pouzivate nejake specialni pro LPG.

Ja mam ctyrkontaktni a po vymene asi pred 8tis. Km mi pripadalo, ze se to auto lip sbira ... nevim. Za chvili budu opet menit a premyslim, ktere koupit.:roll

já měl mazdu 626 na LPG a jezdil sem na normální svíčky Champion ale muslel sem je častejc měnit. Tam kde mi montovali LPG mi doporucil plynový svíčky BRISK ale s nima sem moc spokojenej nebyl. Pak sem tam dal přímo Mazdou doporučovaný NGK a bylo to v pohodě. Každý auto chce něco jinýho. Kámoš si ve fáčku zase chválí plynový Brisky

mrkni se na:

je to 4 odstavec od shora, píšou tam jen o Championkách v autě na LPG

http://www.autostangl.cz/cs/assembly_advice.jsp?page=20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím na svíčky Bosch FR 7 D+ , jedna za 44 Kč a měním je po 10.000,- km. :super

Svíčky na LPG mají mít postříbřené kontakty. :super

A to nejdůležitější co tam máš za sestavu na plyn. :myslim

Mám P406 1.8 16V s digitálním vstřikováním plynu (Holandské) AG-LPG. :D:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Tak, tak. Stačí obyčejné a raději častěji měnit. Klidně i dřív, než po 10k

menit svicky po 10 000km ? :roll , chlapi to je jednou za pul roku :o:bojim , v servisnim rozpisu je vymena po 60 000 km ,co blbnete ?

jinak doporuceny svicky jsou Champion RC10YCC s mezerou 0.9mm ( v anglicke literature ) ale me v peugeotu namontovali taky Bosch, presne oznaceni nemam po ruce, ale uz jsem ho tu na strankach nekolikrat psal

[upravil dne 8/1/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Peta

Tak, tak. Stačí obyčejné a raději častěji měnit. Klidně i dřív, než po 10k

menit svicky po 10 000km ? :roll , chlapi to je jednou za pul roku :o:bojim , v servisnim rozpisu je vymena po 60 000 km ,co blbnete ?

jinak doporuceny svicky jsou Champion RC10YCC s mezerou 0.9mm ( v anglicke literature ) ale me v peugeotu namontovali taky Bosch, presne oznaceni nemam po ruce, ale uz jsem ho tu na strankach nekolikrat psal

[upravil dne 8/1/06 Ferry]

Jezdím na svíčky Bosch FR 7 D+ ( Ještě ale musím upozornit, že kontakty se nastavují na 0,6 až 0,7 mm ) , jedna za 44 Kč a měním je po 10.000,- km. :D

Toto je ale důležité: Svíčky na LPG mají mít postříbřené kontakty. :super:myslim:super

To jsou informace co jsem dostal od firmy, která mi dělá servis a revize LPG. :myslim

[upravil dne 11/1/06 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

já LPG nemám ale v sedanu jsem měl

BOSCH SUPER R 5 385 FR 8 LDC to bylo napsano na svíčce pak jsem koupil nove pod označením PEUGEOT 5960.15.481 made in Germany

jojo , ty samy jsem tam mel taky a asi ty samy mi tam zase dali, nechal jsem je menit primo v peugeotu nekdy pred rokem, nebo dvema ? :) nevim musel bych se podivat do sesitu, rozhodne je nehodlam menit po 10 000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja menim svicky taky vzdycky po 10.000Km. Takze taky kazdy pul rok. Ty postribreny Brisky me taky moc nenatchly - uz tenkrat ve facku. Tak nevim. Asi se budu rozhodovat mezi tema Bosch a Champion. Champion uz jsem tam mel a ted naposledy jsem tam dal Brisk se 4ma kontaktama a zdalo se mi, ze se to lip sbira z nizkejch otacek. Proto mam dilema, co tam ted dat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...