Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

H7 Led


jirizdansky

Recommended Posts

@kavol ak ti to nie je jasne samemu, tak ti to vysvetlim. Oslnovanie skusal zo vzdialenosti 5 metrov, cize co sa tyka vzdialenosti, bola nemenna, avsak vozidlo sa k svetlu priblizuje z ovela väcsej vzdialenosti, cize vodic vozidla, ktore sa priblizuje bude vo vzdialenostiach, ktore pred vozidlom nesimuloval a tak sa moze dostat do miesta, kde ho LED oslni, ale povodna H7 by to nespravila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
před 47 minutami, TomasARN napsal:

Negativista som aj ja. Iba sa snazis odovodnit svoje porusovanie zakona s LEDkami. Ved tebe to do oci nesvieti, ze?

Tak v tom případě bys zde měl začít řešit FAP NEBO DPF. To má 2/3 dovezených dieselů pryč a také je to porušování čehosi !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Milan+ napsal:

Jelikož s jedním kolegou něco pro Hella Mohelnice děláme do výrobních linek, tak jsem zjišťoval jak to je. Na LED světla je jiná konstrukce paraboly a tohle všechno svítí  jináč než má. V testu svítivosti by to normu nesplnilo. Toť vše. 

Nevím co deláš v Hella Mohelnice, asi ..., ale já jsem byl na STK s těmito LEDkami ( aniž bych si to předem uvědomil )a mohu ti upřímně říct, že mi světla měřili a nic závadného nezjistili. Je fakt, že jsem se opotil když jsem si to uvědomil a technik se nato speciálně zaměřil.  Až když řekl, že to svítí jak má a že je to v pořádku, tak jsem si oddechl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen že zde zazněly  různé argumenty o oslňováni  atd.  Měřením ani vizuální kontrolou  nic prostě nezjistili. Prakticky by mohli technici vlastně  oškrábat barvu na kastli na autě co? Jestli to náhodou není svařeno z nějakých bouraných dílů že? :-)

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, von_georg napsal:

Já jen že zde zazněly  různé argumenty o oslňováni  atd.  Měřením ani vizuální kontrolou  nic prostě nezjistili. Prakticky by mohli technici vlastně  oškrábat barvu na kastli na autě co? Jestli to náhodou není svařeno z nějakých bouraných dílů že? :-)

To by pak auto po havárce a opravě nemohlo na STK? :myslim

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, von_georg napsal:

Nevím co deláš v Hella Mohelnice, asi ..., ale já jsem byl na STK s těmito LEDkami ( aniž bych si to předem uvědomil )a mohu ti upřímně říct, že mi světla měřili a nic závadného nezjistili. Je fakt, že jsem se opotil když jsem si to uvědomil a technik se nato speciálně zaměřil.  Až když řekl, že to svítí jak má a že je to v pořádku, tak jsem si oddechl.

Dělám  tam to asi...., nedělám tam nic, jen s kolegou nějaký vývoj pro montáž. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Milan+ napsal:

Nevim proč cituješ předešlé.

Sám píšeš o nabouraných dílech. Jestli  není svařeno. 

Milane odchodil jsi aspoň základní vzdělání t.j. 9 tříd,  že nechápeš o čem je pointa?

 

Upraveno uživatelem von_georg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...