Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pe.Trovo Hjundaj alias korejská amerika


Pe.Tr

Recommended Posts

Já zatím asi 2x použil tehdy ještě i 406 ten tec na čištění soustavy, a je fakt že to jelo potom líp, a ztichlo to. No nic, podívám se na to, a koupil bych to i do partnera 2002, určitě to tomu pomůže. Díky za tip. Já už sem za těch X let dá se říct zapoměl že je ten Tec dobrej, a na ten karbon zvlášť ten můj motor 1.6hdi trpí jak sviňa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pe.Tr napsal:

trikrat jsem vypouštěl a pak nalíval, a vždy sem to jel projet, takže 3x rozborka zborka 🤣

a palivák musel do svěráku a do sikovek, dorvaný na bejka.

sundal jsem i vanu a mrknul na sítko .

oleje v zadnim a mezinápravovém difu udělám až zítra. dneska jsem si to vklidku u auta užival a mladej mi udělal detailing introše. Kůži doladím zítra.

jinak olej v AT po 45000km vypadal celkem slušně , magnet na výpušťáku čistý bez pilin, jen tam bylo málo oleje. před prvním vypouštěním jsem kontroloval hladinu a tak pul litr tam plus minus chyběl. sem tam mi to za studena koplo, ted uz zase hezky radi zlehka. mozna bych rekl ze i hladceji jak od novoty.

 

 

 

 

Nemám Ti ten notebook přivést osobně? Než ho vybalím, tak by jsi mi mohl takový proplach taky udělat ;) V servisu se s tím asi nikdo nemaže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa Tak příště se připomeň a fouknem to tam i u nás . to není problém.

@vagi to je jediný produkt který jsem zatím nepoužil , co si pamatuju je to spíše pro auta s přímým vstřikováním.

https://www.tec2000.eu/olej/tec2000-oil-booster--prisada-do-noveho-oleje/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 5. 2020 at 21:20, Pe.Tr napsal:

prevence 😉, pouzivam to pri kazde vymene oleje už 13 let, v kazdem motoru co jsem kdy mel vcetne skutru.

u sveho auta Viz vlakno,  menim olej po 6-8000 km 😉

otázka - dát to do 2.0 HDi (rok 2008) který má 345tkm a nikdy nebylo čištěný?

Jestli to neudělá víc škody než užitku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný :super Něco podobného jsem zkoušel od Metabondu, kamarád mě do toho ukecal že to lejou do všech firemních aut, používá to i do svých osobních.. Tak jsem to taky zkusil a spokojenost. Nejdřív přípravek pro "rozpuštění" nečistot a pak aditivum do oleje. Pocitově je ten motor klidnější, přijde mi že má citelně hladší průběh. Zajímalo by mě srovnání, ale co jsem tak četl tak TEC bude asi lepší..

Každopádně se o to moc pěkně staráš :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...