Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pe.Trovo Hjundaj alias korejská amerika


Pe.Tr

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

To je pešek, já za dobu co jezdím cca 36 let, tak jedno v itošce na slunci a  druhé když jsem ještě stavěl rozbušky škůdky při práci do nových kastlí při vyndavání, moc drželo v gumě. Zato kolega na služebním co jezdíme, druhé hned na půjčeném během týdne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tak prd , sem zapomnel že nedavno jsem tam provizorne dal rychlejsi kartu ale jen 16giga a o vikendu jsem najezdil přes 1000km tak se mi to samozřejme přemazlo , skoda ale mozna radeji zapomenout a neresit :D 

po x letech sem si zkusil cestu OVA -PHA po D1 resp tu část od Brna , a zase ty schody dlouho nechci videt, na to jak tam furt něco kopou tak teda nic moc :D (jj proti směr jsem videl , tam to vypada lip no :D

 

P.S. Auto má aktuálně 41000km za sebou ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já milule jel po hlavní na T , jel jsem rovně a zprava mi tam na férovku před čumák vlítla blondýna s telefonem na uchu ve stříbrné 508 ,  ABS zakopalo do pedálu a ještě jsem to strhl částečně do křižovatky abych jí netrefil zadek , poprvé jsem si vzal kartu domů abych zjistil jak to vypadalo , no a ve skutečnosti to bylo dramatičtější jak na videu :D ani to brzdění nebylo tak razantní .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tu chvili me to nenapadlo bloknout proti smazani, 64 mam taky ale ted slouzi v jinym zarizeni. jedu na male smycky dohledani je otazka vterin kdyz vim kde se to stalo ;) , ale fakt radsi neresit a zapomenout 😁 ,kazdopadne musim poladit ten navrat puvodni karty 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vagi to bych možná dal do pokecu o kamerách, ať to tu @Pe.Trovi moc neplevelíme;)

Ale jinak mám Truecam A4, nahrávám po 3minutových smyčkách i se zvukem (jde slyšet i cvakání blinrků a podobně) a zatím spokojenost, jenom to zamknutí záznamů mi nějak nejde, ale na to přijdu:D  Karty mám 16 a 32GB.

A manželka po shlédnutí pár videí prohlásila, že už bude v autě mlčet:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo komentáře byly dobrý , ani jsem netušil kolik umí žena sprostých slov :D  mám nastavené 10minutové úseky , nemusel jsem hledat stačilo přibližně vědět v kolik hodin se to stalo.

edit: teď si nejsem jist zda se to při prudkém brzdění nelocklo samo , mělo to jinou ikonu :myslim

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tvl tak oproti ix35 kde jen sundas dva cudliky a vyndas trubku sani, tak tady u granda se k nalevacimu otvoru musis jo namakat 🙈😁 ,přívod sání, air box ,baterka a drzák baterky ven 🤦 , trikrat jsem vypouštěl a pak nalíval, a vždy sem to jel projet, takže 3x rozborka zborka 🤣

a palivák musel do svěráku a do sikovek, dorvaný na bejka.

sundal jsem i vanu a mrknul na sítko .

oleje v zadnim a mezinápravovém difu udělám až zítra. dneska jsem si to vklidku u auta užival a mladej mi udělal detailing introše. Kůži doladím zítra.

jinak olej v AT po 45000km vypadal celkem slušně , magnet na výpušťáku čistý bez pilin, jen tam bylo málo oleje. před prvním vypouštěním jsem kontroloval hladinu a tak pul litr tam plus minus chyběl. sem tam mi to za studena koplo, ted uz zase hezky radi zlehka. mozna bych rekl ze i hladceji jak od novoty.

 

IMG_20200509_113226.jpg

IMG_20200509_124521.jpg

IMG_20200509_151013.jpg

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...