Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pe.Trovo Hjundaj alias korejská amerika


Pe.Tr

Recommended Posts

ráno natankováno  , umyto a hurá na letiště , s @306-Kubik-S16 @Print a @SV 24  . 2,5 tuny toho moc nepředvedlo, ale super odpolko to bylo . Kluci díky. spotřeba 12,5l/na sto a půl nádrže pryč ale spokojenost . A samo díky ještě jednou panu @straki007 za nakrmení Granda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pe.Tr napsal:

ráno natankováno  , umyto a hurá na letiště , s @306-Kubik-S16 @Print a @SV 24  . 2,5 tuny toho moc nepředvedlo, ale super odpolko to bylo . Kluci díky. spotřeba 12,5l/na sto a půl nádrže pryč ale spokojenost . A samo díky ještě jednou panu @straki007 za nakrmení Granda ;)

Dobre ty :D

Mini a korejska lokomotiva..........:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co, pojedeš se v červnu podívat na Hjondé srazík? Letos to mají v "Zadnici".  Viz HCCZ.cz. Já jsem tam odtud asi tak 5-6 km. Zadnicí se v místním žargónu nazývá Zadní Třebaň. Já, tím,  že  už hjondéják od listopadu nejsem, možná na pár hodin zajedu na kukačku, pár lidí tam budu vždycky znát, ale celý ten sraz prožívat nebudu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak obohatili jsme výbavu o TZ ( děkuji @kirkiz)  a díky tomu, že jsem v práci přestal jezdit služebákem ( cca 55000 km/ rok) si dnes přemontuju ze Sprintera do Hjondé pevný antiradar. Docela jsem zvědav na průchod mezi motorovým prostorem a palubovkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak prvni starost s "novym"  autem, dnea na slunicku mi samo odsebe puklo celni okno,   prasklina 30 cm.  By me jeblo. No v pondeli objedname sklo a poresime pojistovnu. Jedina anomalie byla ze sem u shopinu v ov zaparkoval tak ze prave presni kolo bylo vejs bo sem stal na takovem ostruvku pro rostlinu, tak ze by tam bylo pnuti? No nevim no.foto zitra bo sem dnes uz nemel silu a nervy na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ano, mám podobné zkušenosti s Hyundai H1, tam jsem měl prasklinu jen na vnitřní vrstvě skla pod foĺií mezi oběma vrstvami. Nechal jsem stát vůz v Ma´darsku a si na 2 hodiny a bylo vymalováno. Příčiny mohou být 2. jednak rozdílná rotažnost plechu a skla, v případě, kdy se plech zahřeje nad únosnou míru, ale pravděpodobnější bude, že výrobce trošičku urychlil proces popouštění při výrobě skla, v důsledku čehož tam mohlo vzniknout pnutí. (Poněkud urychlil chlazení, aby zvýšil kapacitu výroby.)  U té H1 se trhlina nezvětšovala, byla velmi tenká, svislá zhruba ve střední části pod zrcátkem a zůstala tam několik let a prodal jsem to i s ní.  Něco podobného mi kdysi udělala i Dacia Logan MCV, ale tam krátce potom jsem dostal pecku od kamene a okno muselo být tak jako tak nové. Pojištěné jsem to neměl, tak jsem koupil sklo na vrakáči za 1000, ale jako nové bylo a zhruba za dalších 1 300 to vyměnili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak příprava nejen na zimu je za náma. po všelijakem laborovani s webastem , jsem se rozhodl ze pujdu jinou cestou. cestou kterou jiz znam z aut ktera jsem mel  ato je cestou dalkoveho startu. po tech letech co mam uz jine auta,bylo pro mne nemile zjisteni ze ciste jen dalkovy start se jiz nedela , je jen bud soucasti magicaru nebo pandory. ani jedno jsem nechtel. nechtel jsem tahat sebou pager,  navic v aute uz je oem alarm i sat vyhledavacka . pres mobil take ovladani nechci. nakonec se mi podarilo dopatrat, ze v USA je hojne pouzivany vyrobek fa compustar. obdoba u nas magicaru. compustar nabizi reseni jak solo startu tak vselijakeho zabezpeceni. no na strankach vyrobce jsem po nakonfigurovani meho auta obdrzel info co vse pro dalkovy start je potrrba objednat  , web ukazal zakladni startovaci jednotku+ nekolik variant dalkacu (jednicestne,dvoucestne ,ruzne doaahy a funkce, s lcd i bez ,i ovladani pres mobil) nakonec jsem si vybral set kde byli dva dalkove ovladace, male bez displeje a dvoucestne s dosahem az 3km. bohuzel jsem narazil ze vsichni prodejci zasilali tyto produkty jen po usa   . Takže diky @kujon106 resp jeho kamosce v usa ,sem mel k dispozici adresu a tel , @Ferry objednal a uz se jen cekalo....samo clo a dph mne neminulo ale po trech tydnech byl balicek doma . prohlizim zarizeni , schemata, rikam si kam se zapojuje bypass modul na imo?.....v rj startu je slot na nejake zarizeni ale misto nej je jen krytka. v navodu se docitam ze se sem vklada specialni programovatelna cartridge ktera neni soucasti samotneho vyrobku  . patricne rozladen sedam k netu a hledam....opravdu je potreba ta cartridge a dokonce jeste specialni interface pro jeji naflashovani. trosku nechapu pric o tom nepisou rovnou pri konfiguraci na strankach vyrobce www.compustar.com ale ok musime akci dokoncit . dikonce se podarilo najit prodejce co posila do cr . pro zmenu objednava @Péťa a z 14 dnu mam balicek doma. nastesti bez cla a dph uf  . (spis me stve to papirovani kvuli tomu) .jinak diky te cartridge neni potreba objednavat dalsi klic k autu a nechavat jej v aute v imi boxu tak jak se to delava . tady ta cartridge si vas klic naklonuje do sebe a pouzivaho jen pro start. v so rano dorazil ke mne @ChouLu a jde se na to. kabelaz napojena celkem rychle neb schemata auta byla dik choulakovi k dispozici, nastava cas flashovani a nastavovani jednotek.v kratkosti ,rj startu vse v pohode ale cartridge ne a ne naglashovat. blikala , sice ne tak jak mela ale blikala , ale s pocitacem se spojit nechtela. na suport foru psali ze problem muze byt v pc , ovládačich ci Windowsech. takze sest hodit zabitejch jen zkousenim ruznych ntb, prohlizecu,systemu  , od xp ,sednicek a nekolika variant win10 , cz angl no furt nic. suport funguje samo po-pa  . nic v nedeli to zkusime zase  .choulak v noci studoval videa,navody a tak dojel dopoledne a hned zkousel vse mozne nemizne  . no prisel na to chlapec  ,tvl v rj jednitce zrovna ten nejdulezitejsi pin mel vuli/studenak. no to by vas jeblo .

kazdopadne dobra vec se podarila, maka to jak ma, jeste se musi doladit signal od rucni brzdy pro funkci dochlazovani turba ale to cekame na odpoved suport tymu vyrobce  .

pro mne navic super zjisteni,ze lze startovat a chcipat auto i oem dalkovym klicem coz je supr.

vyse oznacenym klubakum jeste jednou moc dekuji za pomoc !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...