Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pe.Trovo Hjundaj alias korejská amerika


Pe.Tr

Recommended Posts

No jo, logistika dílů, všechno je to jen o tzv. vázanosti kapitálu, žádné sklady znamená, že provozní kapitál se může rychle obracet a vydělávat, nicméně zákazníci na tom prodělávají, auta jim stojí a tak jejich provozní kapitál se netočí. Přitom je to chiméra neumění to spočítat, protože by zjistili, že v případě, kdy by se nemuseli úvěrovat je ten rozdíl velmi malý i když by zásoby drželi.

Já si dobu na Peugeota nevybíral, to, že měním Hyu za Peu není dáno autem, jak možná vzpomeneš, můj H1 vypadal skoro jako nový a klidně bych s ním ještě nějakou dobu vydržel. Jenže došlo v nedávné minulosti k tomu, že se mi rozpadla rodina, soud pak svěřil syna do výchovy mně, takže jsem na starí kolena matka samoživitelka a kluk v tom H1 nechtěl jezdit, protože prý je to pro něj plné vzpomínek. Současně velmi vyrostl, takže v tom 6 místném nám byla ložnice už těsná. Ztratil jsem tedy důvod mít 6 místný vůz. Peugeota jsem vybral pro velmi slušnou slevu z ceníkové, a současně pro jeho vnitřní šířku v ložném prostoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

tak velká poklona panu @straki007 , měl semnou nemalé nervy, ale nakonec se dobrá věc podařila a po delším testování jsme se usadili na " zatím diagnostickou aplikací" ověřených 171Kw a 514Nm ,  na brzdu se opět chystám , jen to musím nějak skloubit s dovolenou :D . Auto jede nádherně, vliv na spotřebu zatím nemohu posoudit neb tomu teď trošku šlapu na krk :D:D:D 

každopádně chip se malinko prodražil :( , resp peníze mě neserou, spíš újma Strakimu. Měl sem od něj půjčené 407coupé a v jedné zatáčce u Odolené vody takhle navečer , jsem vzal pravou stranou velikánskou díru tak nešťastně, že přední ráfek jsem otevřel zevnitř jak konzervu , pneu má poškozený kord, zadní ráfek to taky schytal a je do elipsy :( . Sice originál peu kola , malá rychlost, míjeli jsme se s protijedoucím autem v zatáčce, ale ty kola to nezvládla :D . Jako dírá v silnici byla fakt echt a ještě s takovou hranou ... . Ale je fakt že jsem si nedávno říkal, že už se mi dlouho nic na silnici nestalo , asi jsem si to přivolal sám :D .

 

jinak až se oteplí tak se chystám vyndat rezervu s pod auta a dostříkat ochranu podvozku v těchto místech  , tady na to soudruzi v Soulu pozapomněli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ta ochrana podvozku mne zajima, sla by udelat i na fordika? K chipu gratuluji ¨:), s tim kolem je to pesek no. Holt ja to proste nevymetam, to proste radsi zabrzdim a pak se vyhnui :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždy po použití heveru stříknu pro jistotu nějakým takovým sprejem místa, kde byl hever nebo kde se to odlouplo. Dělám to už roky a s korozí jsem na podvozku problém neměl. Ale je fakt, že jsem nikdy neměl starší auto než 12let. No a kde a co francouz "zapomněl" raději nehledám, jen bych "znervózněl" ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...