Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový kabát...:)


PetraliasKuba

Recommended Posts

Záleží jestli chceš metalízu, jestli to potřebuje nějaké malé opravy (tmelení), jestli si to sám odstrojíš, odkud jsi...

Taky jaké máš nároky na kvalitu - to pozor při výběru lakovny - jestli má pověst perfektní:super, nebo tak všelijak:myslim.

Zjisti si pověst lakoven v okolí (do 100 km) a pak je navštiv.

Nejnižší cena nemusí být nejlepší - pak by ses tloukl do hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já budu muset nechat nastříkat minimálně přední kapotu, na které mám takový nechutný flek - což je ještě stopa po původním majiteli... :grr Tak mě napadlo, že bych to mohl nechat stříknout celé... Každou chvíli vidím v ulicích nějakého troubu s nově nastříkanou škodovkou, tak si říkám, že to zase tolik stát nemůže... Mám světle modrou metalízu, nejradši bych to ale nechal nastříkat celé na černo, pokud by to šlo, nějaké tmelení by tam taky bylo... pak už jenom zatmavit skla a auto by bylo jak nové :mrk ... problém je v tom, že dát dvacet litrů za tohle je pro mě trochu dost no...nevíte někdo o nějaké levnější možnosti...???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nechej opravit jen tu kapotu, to vyjde tak asi 4 tisíce. Zvol profíka, a bude to k nerozeznání.

Přiznám se, že černá auta se mi nelíbí, a navíc v létě moc hicují.

Kdybys byl tady z blízka, tak bych ti poradil lakovny.

Ta cena hodně záleží na tom, jestli zvolíš lakovnu typu vesnická garáž nebo profesionál.

PS: jestli teď máš světle modrou metalízu, tak černá bude zklamáním, aspoň podle mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cerna muze byt pekna ale chce to dost chromovych doplnku..jinak je to jak pohreak :( muj nazor..napr cerny passat je pekny kdyzx ma chrom pasky apod. Ja bych zvolil osobne napr. nejakou bordo tmave cervenou. Otcova 406 svetle modra je nadherna barva...taky bych bral...mam tu petrolejovou barvu a aspon na tom ale neni tak videt bordel v jak na te svetle..zejmena v zime. Zase na cerne pude videt prach jak svina, mapy po soli v zime budou taky hodne videt....ani stribna ani cerna nejsou prakticke..neco mezi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem chtěl nastříkat kapotu na své bývalé 309tce tak chtěli 6000 za upravu a nastřik v metalíze, dostal jsem na tu firmu doporučení od známých, jinak celé auto v metle vycházelo do dvaceti se vším všudy, jinak kapota na 605 je kapku větší a vůbec celé auto že.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nechával stříkat kapotu a blatník, dal jsem za to 5 000,--, měl jsem to metlou, vyspravil mi i bouličku na kapotě a super chytnu barvu.

Bylo to v autolakovně Vepřek ve Spořicích u Chomutova - můžu jenom doporučit. Jen je potřeba se objednat dopředu, protože má pořád narváno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...