Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problém s decelerací


Guest karelmacik

Recommended Posts

alebo napr map senzor ,cidlo nasavaneho vzduchu ,cidlo teploty chladiac kvapaliny palivove cerpadlo ,falosny vzduch  to vsetko zasahuje do riadenia zmesy  motora to moze byt hocico no je potreba to vsetko postupne vylucovat

zmerat tlak paliva tym vylucis alebo potvrdis   cerpadlo +regulator 

este ma napadol ventil odvzdusnenia nadrze ked odide(zapece sa) casto ostane v otvorenej polohe a moze si to prisavat benzinove pary z nadrze navyse do klapky a nasledne do motora 

na skusku by som ho odpojil, rozpojil a utesnil  hadicku smerom do  kapky a vyskusal jazdit 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest karelmacik

Ještě jednou- MAP, potenciometr, krokáč jsou nové. oddech z motoru i ventil odvětrání zaslepeny přímo na klapce. Sání přetěsněno. Myslím si, že pokud nedá ŘJ signál vstřikovačům, aby oteřeli a pouštěli benzín tak to nedělají, pokud nejsou špatné. Ta ŘJ by mohla být taky možnost ale regulátor tlaku se mi nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie nemyslim si to 

ale keby to napises hned ,vyhnes sa takym poznamkam 

proste nieco riesis ,kopu veci mas na aute skusanych a nenapises to hned na zaciatku 

ale davas tu info po davkach tak sa nehnevaj 

nikto tu  s teba nechce robit somara 

mne to pripada tak ze ty chces len potvrdit to co si ty myslis 

ale nikto neni vestec ked mu nedas nejake ino na zaciatku 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě by to neměl být snímač polohy, ale spínač polohy (já vím, je to trochu zavádějící). Měl by mít jen dvě polohy: volnoběh a plný plyn, žádnou odporovou dráhu s proměnným odporem.... to půjde vyzkoušet velmi snadno.... Kvůli proměnným hodnotám je tam (mimo jiné) ten MAP....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest karelmacik

Musím tě zklamat ale je to snímač polohy. Má to odporovou drahu na které se mění odpor a tím pádem zvyšuje nebo snižuje napětí a jednotka ztoho vyhodnotí polohu škrtící klapky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radí on tobě a nebo ty jemu???  Mně přijde to tvé "musím tě zklamat" tak trochu přestřelený. Proč se ptáš když všechno víš?

Promiň, ale takhle to u nás nefunguje, pokud chceš poradit tak si taky musíš umět nechat poradit od druhých, a ne jen jejich rady smést ze stolu s tím že už to víš, potom opravdu nepotřebuješ poradit ale jen ujistit se o svém postupu.

 

Skutečně by to chtělo prvotní informace všechny najednou, tohle vede jen k neustálemu doplňování faktů a tím i k radám které jsou ti k ničemu a zbytečně odrazují zainteresované členy, nakonec ti neporadí protože je to přestane bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest karelmacik

Kdybych všechno věděl tak sem se neptal na jednu věc, ale vám tady očividně vadí, že nejste TOP a někdo jiný něco o tom ví.  Řekl bych, že už jsem zde všechny indicie dal.

Upraveno uživatelem karelmacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Naprosto souhlasím s Hurvajzem. Přišel jsi se sem hádat? Nebo poradit? Tady není autorizovaný servis, kterýmu by jsi musel platit težký prachy. Tady se ti kluci snaží poradit a pomoci zadarmo a nezjištně, a už vůbec to není jejich povinnost. Tak na to ber zřetel!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...