Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání xenonu/ přestavba na led


brixtr

Recommended Posts

Vím že tohle téma tady je ale já to mám krapet jiný.

uvažuji o výměně halogenových světel za xenony. Žádné HID sady nebo tak. 

Vím že bych musel udělat ostřikovače světel to by nebylo až tak těžký ale hlavně mě zajímá jak by to bylo když se na mojí c5tku normálně dávaly. a jak by to bylo s regulací naklápění světel zda by se musela dodělat když mám hydrauliku která to auto drží v jedné rovině v různém zatížení?

jedná se o citroen c5 I 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ale ostrikovace by to chtelo dodelat urcite..

Ja se porad k tomu nedostal.. vim ze budu potrebovat jiny svetla ale nejak se nemuzu rozhoupat zda obyc nebo xenon

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostřiky na xenony jsou podle mě zbytečný, jen to žere kapalinu jako ****.. sám je mám vypnutý, jinak bych furt akorát dolejval :) a nikdy se mi nestalo že by se mi za jízdy světla nějak zašpinila abych neviděl nebo tak :) každopádně aspoň ty krytky tam mít musíš, jinak si koleduješ o pokutu. Kamarád koupil starou astru v lehkým "tuningu" a byli tam daný xenony.. tři týdny a už ho stavěli a měl to za 500,- :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brixtr Mám origo xenony, s čidlem na nápravě, origo světla bez toho čidla nejspíš nepůjdou seštelovat. Když jsem jednou měl odpojený to čidlo náklonu, tak světla spadli do nejnižší polohy a v té zůstaly, nevím jestli půjdou na štelování o tolik zvednout. Jinak neuvažoval si o kvalitních ledkách? Já totiž asi brzy budu měnit svoje výbojky za ledky, protože jsem přesvědčen o tom, že to bude svítit výrazně lépe.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, ty máš světla bez čoček, tak to jo, v každým případě to chce čočky, jinak to nemá význam... Pokud by to bylo v čočkách, tak bych se ani HID nebál, ale v dnešní době už celkem vládnou ledky.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Schreek napsal:

@brixtr  Já totiž asi brzy budu měnit svoje výbojky za ledky, protože jsem přesvědčen o tom, že to bude svítit výrazně lépe.... 

máš už nějaké vyhlídnuté? já tak nějak přemýšlel zda to koupit u nás nebo v číně. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dá se koupit přestavbová sada na čočky, je to o rozlepení světel, měl jsem to na ex 406 a pokud vím, jezdí na nich dodnes.... 

Ledky mám vyhlídnuté tyto https://www.aliexpress.com/store/product/Super-Bright-R4S-90w-10400lm-D1S-D2S-D3S-D4S-Xenon-White-3000K-6000K-8000K-Car-LED/1379134_32785767626.html?spm=2114.12010612.0.0.yBADtb Viděl jsem je v reálu, na regloskopu na STK to prý projde bez ztráty kytičky a svítí to luxusně... Určitě to chci zkusit do svých xenonů místo výbojek... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...