Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Studené štarty


TommyC4

Recommended Posts

Rad by som vedel čím som sa opäť previnil. Na slovník si na tomto fóre dávam ozaj pozor , takze čo som zase urobil??? Máš niaku úchylku na SK ich všetko kefovat? To , že nenadávam na fóre má super-kvalitne obmedzuje, normálne po sebe 2x prečítam aby si sa zase na mne odbavoval. Ako nič v zlom ale toto je najhoršie fórum čo sa tohoto týka, samé upozorňovanie, same retuše , ak to takto pôjde ďalej, bude mi ľúto ale prestanem chodiť . Lebo sú hranice kt som ochotný tolerovať ale do krajnosti sa už nedám obmedzovať, tu tie opice islamské znásilňujú nevinne ženy a mna idete učiť písať bez nadávok, ďakujem pekne, toto mi nestojí zato. Na záver . Vážim si veľkú väčšinu užívateľov tohoto fóra a úcta nerovná sa nepovedať do **** , ty *****. Úcta a slušne správanie znamená, že ti na chate na zraze nepretiahnem svokru. Teraz sa do mna pustite a zablokujte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k AGM batériám: https://www.tomshardware.sk/n/bezudrzbove-akumulatory-agm-ako-ich-kupit-nabijat-a-skladovat

pre TommyC4: s tým nadávaním, ja osobne som zvyknutý sa na verejných diskusiách vyjadrovať radšej slušnejšie, ale mysím si že občasné "pérovanie"

zo strany moderátorov býva niekedy prehnané a zbytočné :myslim a bola by škoda, keby odtialto odídeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TommyC4: Nechápu, co ti zase hrabe. Už jsme tě jednou upozorňovali na to, že když něco píšeš a odešleš to, tak pokud chceš v tom příspěvku pokračovat dál, nebo k němu něco přidat, tak prostě podle pravidel máš použít "editaci" - upravit předchozí příspěvek. Ne, že něco napíšeš, odešleš, a pak pokračuješ v dalším příspěvku. Něco jiného je, když tam někdo mezitím napíše, ale to není tvůj případ :o

Nikdo ti nic nesmazal, jen se ty dva po sobě následující příspěvky spojily do jednoho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, TommyC4 napsal:

138€ AGM by som klamal neviem, viem , že sa používajú najmä na štart-stop vozidlach

Hm, já stop-start naštěstí nemám takže až baterka klekne tak koupím tu Vartu. Nechal jsem si baterku premerit v servise a má 67% startovaciho výkonu. Doufám že ty mrazy ještě vydrží. Jezdim každý den a zatím jsem vždy nastartoval na první pokus .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vyslovene blbosť. Strašne to znepríjemňuje parkovanie. Našťastie chodím krátke trasy a kvôli poklesu nabitia batérie sa mi po mesiaci prestal SS aktivovať. Inak nechápem tú logiku. SS by mal práve používať v mestskom cykle tj. krátke trasy, časté štartovanie atď. A to práve nerobí lebo pri poklese kapacity batérie pod 70% je neaktívny, na hlavu.

Upraveno uživatelem AnotherOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co som cital na stranke EXIDEu, tak tu AGM maju odporucenu pre auta s vyskou energetickou zatazou, ked si to tak vezmem, tak to GT je elektraren. Popravde chcel som tiez Vartu, ale nemal. Ale co som sa ho pytal, co je lepsie/kvalitnejsie, tak mi povedal, ze EXIDE. Dovod. Odkedy Vartu skupil Johhnson Controls, tak pouzivaju tensie , teraz neviem ci to spravne napisem dosky/platne, a tym padom menej vydrzia. A pre mna uchyla, je to presne co tam bolo od vyroby. A k cene. Bolo mi to jedno, lebo som ju mal hned. Volal som mu v NE o 12 , co potrebujem, o 18 ju mal na predajni, a to si cenim. Jedine co musim ist za nim, tak nech mi opravi zarucny list, lebo odpisal zle seriove cislo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam exide premium a toci to v poho aj na siedmy krat  medzi tymi startami  dvakrat zhavenie po sebe a nestraca dych stale toci dobre 

daval ju predosly majitel (neviem ako dlho tam bola) ja ju mam druhu zimu 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem na starých dieselech v mrazech žhavil víckrát--člověk má tendenci si myslet, že svíčka bude víc žhavá, nebo že oteplí větší prostor v hlavě či co :P

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ake to máte s teplotou motora v týchto mrazoch? Je normálne keď je motor zohriaty voda 85 a olej na 90 zastavím auto. Prejde 10 min a  teplota motora voda 60 a olej taktiež 60 a motor je stále naštartovaný. Okolitá teplota -10 stupnov.

Upraveno uživatelem Peugeot 508 SW
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 1. 2017 at 19:54, TommyC4 napsal:

Co som cital na stranke EXIDEu, tak tu AGM maju odporucenu pre auta s vyskou energetickou zatazou, ked si to tak vezmem, tak to GT je elektraren. Popravde chcel som tiez Vartu, ale nemal. Ale co som sa ho pytal, co je lepsie/kvalitnejsie, tak mi povedal, ze EXIDE. Dovod. Odkedy Vartu skupil Johhnson Controls, tak pouzivaju tensie , teraz neviem ci to spravne napisem dosky/platne, a tym padom menej vydrzia. A pre mna uchyla, je to presne co tam bolo od vyroby. A k cene. Bolo mi to jedno, lebo som ju mal hned. Volal som mu v NE o 12 , co potrebujem, o 18 ju mal na predajni, a to si cenim. Jedine co musim ist za nim, tak nech mi opravi zarucny list, lebo odpisal zle seriove cislo. 

Neboj,záruku přežije,nevím o nikom,komu by Exide v záruce lehla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při vyjasnění tady ráno snad bylo -20C°,ale odpo když jsem dorazil domů ,tak jsem musel holku zavézt k doktorovi a tak přišel na řadu start po cca třech dnech na mrazu. Ukazovalo to na palubáku aktualně -12C°,dvakrát se převalil a šel,ale holt chvilku takový nezvyk na ucho cca 300-400m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, jarokare napsal:

Jó , když chybí interpunkce , tak ta věta nedává smysl :D

v poslední době je to pomalu co druhý příspěvek :mrk, čtu to třikrát po sobě a nejde pochopit, co chtěl blbec vlastně napsat, dneska je lidem jedno jak píšou, jestli to vůbec dává smysl, a aby si tu patlaninu po sobě přečetli a opravili, no to ani omylem...,nějak se mi zdá, že těch debilů je víc a víc :(, no a nakonec se tady dozvíš, že má vysokou školu :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...