Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Registrační formulář


Recommended Posts

Radime - absolutní souhlas s tvým názorem + Schreek a Luciferka mají také pravdu.

Pokud chci na sraz jet a MÁM na něj prostředky (mimochodem včerejší "Orlický" jen v benzínu za cca 900 Kč) tak jedu. :super

Na druhou stranu vědomí, že tam jede někdo, koho znám je 100% bonusem. :potlesk  Málokdo je takový "vtírka", že rozrazí hlouček diskutujících a zařve : "Nazdar já jsem Klemoň a ty ?"

Popřípadě se dozví : " Já Weri" a tím je diskuze uzavřena. :(  Zůstaneš stát, koukáš jak si všichni spolu povídají a pomalu začneš mít pocit, že překážíš, obtěžuješ a máš pocit, že lepší by bylo nejezdit. :nevim

Úmyslně jsem jmenoval Weri, protože vím, že to nevezme osobně - není to její případ. :papa  Jsem nováček mám za sebou pouze "Vánoční" a teď "Orlický" sraz, ale tento pocit už tak trochu mám.

Proto chci moc poděkovat těm, co nemají problém otevřít "hubu" a prohodit pár slov. Kdyby tohle udělal alespoň každý druhý, tak ten pocit, že překážím určitě mít nebudu. A to nemám problém tu svojí hubu otevřít :cool:.

Nejspíš je můj příspěvek  :xvul  jen jsem tak nějak musel vypustit jak to cítím.     Tak a z tohoto příspěvku vyplývá co ? Že je mi celkem jedno, jestli přijede 20 nebo 320 lidí - pro mne jsou podstatní ti co se se mnou baví ikdyž mne neznají :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně i kdybych tam znal jen jednoho tak jedu...  Nemám problém zapadnout a i ve 40 lidech může být super zábava.  Krásná lokalita, návštěva pivovaru a hradu atd.  Hlavně vypadnu z baráku a provětrám Xsko přes půl republiky.. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze se to asi konecne vyjasnilo, stacilo napsat promin Scratchi asi jsem to spatne pochopil........ ale budiz..... Otazkou zustava zda vzit ten gril :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, MJSytic napsal:

Jirko, kvůli mně gril neber :D 
Já jsem dokonce prošvihnul i přihlášení :aut Tak dorazíme jen tak a když nebude místo, tak zase pojedeme domů ...

 

Pošli mi to.. já zavřu obě oči :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...