Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Registrační formulář


Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Ja ctu v prvnim prispevku tohoto vlakna celkem registrovano 42 lidi z toho 8 deti a 3 zruseni. Takze ja vychazim z informaci, ktere si mohu vycist a ne z toho co vy cekate.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja reagoval na to co vidim mily ChouLu. Pe.Tr a Luciferko dekuju uprimne za zastani, protoze ja to fakt mohu zjistit jen podle toho, co vidim. Zadny rejpani to rozhodne nebylo a uz jdete s nejakym egem do prdele, hlavne s tim vasim.. Ano Luciferko, po techto reakcich opravdu i ja zvazuju zda ma smysl vubec nekam jet kdyz na jakykoli dotaz byt s usmevackem reaguji, jak kdyz maj moc neuvolneneho testosteronu...... kdy uz konecne pochopite ze me je vedeni clubu uplne volne...... protoze ja chtel jet na sraz klubu......

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Schreek napsal:

Čekáme kolem 80ti lidí nevim co blázníš.. 

Musím se přiznat, že tato informace mne také dost překvapila, protože sleduji vlákna (díky chytrému nastavení webu) a je tam úplně jiná informace o počtu přihlášených.

Na druhou stranu - počet asi není to podstatné. Na dobrou akci stačí i 12 aut a 20 lidí - když jsou v pohodě - viz dnešek u Radima.

To není útok na tebe Schreku :mrk .  Alespoň dopsat 48 + 20 dalších :myslim ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Vám teď nějak nerozumím, na sraz se snad jede srazovat s lidmi a není důležité s jakými...

Pokud na sraze hledáte někoho konkrétního, proč jej neoslovíte a nezkusíte se s nimi domluvit, že je chcete vidět.

Já jako organizátor nemohu každého otravovat proč nejede, lidé mají své důvody a mě do nich nic není.

Lidi na klubu i na srazech se obměňují, je to tak a nic s tím nemůžeme. Ale na srazy jezdí spoustu nových zajímavých lidí a ja nevidím důvod proč se s nimi neseznámit. Určitě bych nerušil účast, protože tam znám malo lidí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není důležité s jakými lidmi je sraz? :myslim No asi názor každého jednotlivce. Jinak nikdo nepsal, že zruší účast z důvodu, že na sraze nikoho nezná.

Klidně mě dnes upalte, .....ale co si pamatuji, tak na minulém sraze v této krajině bylo kolem 130 aut, čili cca 300 lidí. A ted po letech najednou o tolik míň. Může v tom být cokoli, termin, prachy, nemoc, práce... ale to bude vždy a pokaždé. Zdá se mi, že "stará garda" nějak opadá.   Sraz se 40 lidmi bych přirovnala k regionálnímu, nikoli k celorepublikovému.

Tímto vyjadřuji pouze svůj názor, nikoho nahaním, neshazuji, neodsuzuji. :-) Jen mne to mrzí, nikomu však nedávám vinu.

Krásný den :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stará garda už nejezdí delší dobu, určité jádro zůstalo, ale i to už má výpadky, ale to je podle mě normální. Když se podíváš na posledních pár srazů, tak uvidíš, že počty lidí klesají a nevěřím, že posledních x-srazů bylo špatně naplánováno. Máš pravdu, že lidí, kteří chtějí někam jet a něco vidět ubývá, potýkají se s tím skoro všechny kluby a my můžeme jen doufat, že se to časem změní. V našich možnostech je pouze vytvořit podmínky pro sraz a informovat o něm co nejvíce lidí, zbytek už moc ovlivnit nedokážeme... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý sraz v této lokalitě byl trochu jiný. Nejenom, že to byl můj první, ale i v tom, že klub slavil 10let, klub platil část nákladů za účastníky, tímto je potřeba i po letech připomenout Pe.Trovu práci a schopnost na sraz sehnat prostředky. Od té doby se změnilo hodně věcí. Můžeme vzpomínat jaké to bylo, ale nesmíme zůstat stát. Musíme připravit a nalákat členy na tak zajímavý sraz do zajímavé lokality, aby přijeli. Víc udělat nemůžeme. Ostatní je už jen na vás všech. On ten zájem je už vidět i na množství pořadání srazů. Snad se nám to povede zlomit. Tak neváhejte a přijeďte si užít super víkend s lidmi, kterým tluče srdce pro jednu značku. :papa

 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...