Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

48. sraz Peugeot Clubu - obecný pokec


Recommended Posts

před 48 minutami, StibTo napsal:

 

Čte tyhle věci Martina ? :D:D:D  (ne, nenarážím na to, že by byla "macatá", ale holka "krev a mlíko" to je ! :) )

 

Nečte ale všechny tyhle moudra zná.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Weri 605 napsal:

Tak ho sem nahraj... :D  zakázaný ovoce ... ;) 

Nemíním proti sobě poštvat agrární komoru a skončit někde u Odolné Vody 1 metr pod ornou půdou...  :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ChouLu napsal:

Ona ho má i eva... a to je teprve průser :-D 

Tak to máme problém ale já mám PLÁN! 

Na legendách opít Evu - až usne zmocnit se jejího telefonu - pokud se nepodaří odemčít telefon a smazat inkriminivané video - vyjmout z telefonu paměťovku a vložit do svého zařízení - SMAZAT  diskriminační video - ZKOPÍROVAT  všechny složky s fotkama a videama s názvem: tajné, já a jen já, lechtivé,pod peřinou atd.. (tyto soubory pečlivě uschovat a poté nasdílet kamarádům) - Páč hrozí, že jisté video je stále na paměti telefonu tak na 10 vteřin do mikrovlnky - pak vrátit paměťovku do telefonu - telefon vrátit Evě do kapsy! ( Vzhledem k opilosti není nutné vrátit do té stejné kapsy) Pak šoupnout roháč pod jazyk aby tak 2-3 dny ještě spinkala a tágem nechat odvízt K NÍ domů... (co bude v opilosti s kolaborantkou je mi fuk. Důležité je odstranit video!) 

Kdo se hlásí dobrovolně?! 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný přejíždění!! By si pak podle vzorku pneumatiky na telefonu mohla myslel,že jí někdo ojel.. A to by byl nezvratný důkaz proti majiteli auta a tudíž někoho z nás.... Polijeme ho pivem nebo seženem žaludeční šťávy..  To bude jištější a vzhledem k bolehlavu si bude myslet, že si to udělala sama..:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...