Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

48. sraz Peugeot Clubu - obecný pokec


Recommended Posts

@Weri 605  Díky musím teda kouknout, jak to mám já :)  Ale tím, že má 407 relativně malé ty zrcátka (o 306 nemluvě ani) tak se mi hlavně z pravé strany občas stalo/stává, že se tam schová auto v mrtbém úhlu, když podjíždí, či já se zařazuji .. A jak jsem vysvětloval snažím se tomu předejít tím lehkým předkloněním se při rozhlížení skrz zrcátka ...

@ChouLu Sice to nevyšlo, ale máš 10 bodů za "koule" něco takového zkoušet před tolika klubáky (svědky) :D  .. jo a 5 trestných bodů za tu později už otravnou neodbytnost a naléhání :P:P:P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 ty jsi ale k..... :aut:D:D

@StibTo Zkusit se má všechno ;) Víc by mě sralo, kdybych to nezkusil :) A naléhání je už taková moje vlastnost, když se snažím vše dotahovat až do konce a nenechám se ničím a nikým odbít při prvním ne ;) 

 

Doufám, že jsem klubáky pobavil a na dalším sraze vymyslím zase něco originálního :papa:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, StibTo napsal:

@ChouLu  Ale jako pěkná céérečka to ne že ne ! :mrk:)  Máš recht, zkusit se to musí. Holt nedala no (číslo :D )

Problém byl v tom, že byla 2 dny po rozchodu a já přišel na férovku pro panáka a číslo... kdybych to věděl, tak jsem na to šel jinak :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to věděl mě to řekla už v pátek že je čerstvě po rozchodu a to jsme to na ní ani nemusel zkoušet nějak to už nevím proč zmínila sama  :D  Možná sem jí při čekání na drink moc koukal na prsa a zadek, hehe :mad::)

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...