Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svetla full led


rado1

Recommended Posts

Nevěřím tomu, že kdyby se ti tohle stalo u Škodovky, tak ti hned někdo poradí. Jak dlouho tyhle "Full LED" světla Škodovky asi mají? :bojim
Já bych jim prostě řekl, že to není opravený, takže ať ti dají náhradní auto a tohle ať si tam nechají, dokud to nebude OK :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že o to jde. Škodovka to použila poprvé u O3, takže toho "know-how" mezi kutily ještě taky moc nebude. Ono když se to nekazí a jsi jeden z mála, komu to nefunguje, tak je to těžký. Někdo musí být první ...
Mít v autě novou technologii prostě obnáší i to, že budeš tak trochu testovací králík. Viz. nové "fičury" teď v nových 3008. To ani sám Peugeot kolikrát neví, co s tím, když se to po*
Možná zkus ještě jiný servis, kde třeba bude chytřejší technik. Líp poradit neumím :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A funguje ti teda komplet vše? Auto rozsvícení, přisvětlovaní do zatáček apod. Pamatuju si, že tenkrát na předváděčce (to byl ještě starý model), taky blikala kontrolka světel a tam bylo v hájí natáčení. Jinak to fungovalo normálně (auto náklon, i auto rozsvícení) jen se to v zatáčkách nenatáčelo :myslim Každopádně je zvláštní, že auto hlásí chybu a na DIAG žádná chyba vidět není. To se mi moc věřit nechce. Ale třeba se to cestou k moři samo opraví. Je to Peugeot :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na stary 508 me taky obcas prestal xenon natacet a nebo nefungovsla nivelace a taky blikala kontrolka

ale tady sviti vse, denni, potkavacky, dalkovy, kmplet prisviceni do zatacek i mlhovky

jen jeste jako bonus blika kontrlka potkavacich a pise to servis a obcas bliken hlaska jako zkontrolujte zarovku bo tak neco, ale zatim tak jednou za 100km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vim, ze ledky nenataceji, me sviti vse a na displeji to pise headlight, tak predpokladam, ze zabozrouti tim mysleji predni svetla, i kdyz je fakt, ze u peugoeta nikdy nevis :)

nivelaci nevim jak overit, po nastartovani se to zkalibruje, elda bych nafutroval kufr a zkousel, zda to vyrovnava svetla

Upraveno uživatelem doctortom508
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Dnes po par desitkach km v chumelenici za tmy jsem prestal videt na cestu.:) Dokud jsem jel v kolone, tak mi to prislo ok, ale jak se auta rozprchla, videl jsem jen krajnice do vzdalenosti 10m a pred autem tma:-) Jsme musel zastavit a ze svetel odstanit rozmoceny snih. Limuzina a aby clovek kazdou chvili cistil svetlomety po parkovistich:D Jinac za mnou auto nezname znacky s LED svetlama a jeden svetlomet rovnez zasnezeny, druhy na pul.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je to pravda. Vím že s tím je problém i v jiných kategoriích. Třeba strojníci od hasičů říkají že nové moderní osvětlovací stožáry na CASkách  (cisternách) ve sněžení ale i v dešti svítí mizerně protože jak ty zdroje málo hřejou tak na reflektorech ulpívá sníh nebo voda z deště. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

V poslednej dobe som na FullLED predných svetlach žiadnej značky nevidel ostrekovače. Evidentne to bude tým, že svetelný zdroj je rozdelený na viacero bodov a tým nieje intenzita svetla z jedného bodu taká vysoká - netreba zo zákona ostrekovače. Samozrejme pokiaľ ich netreba, automobilka ich tam nedá a ušetrí a majiteľ je za určitých podmienok vlastne v nevýhode oproti xenónom, prípadne aj halogénom - tam ten sneh aspoň rozpustí to teplo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...