Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozměry disku


ceskolipak

Recommended Posts

Dobrej ve spolek.... Chci si koupit ALU disky, už je mám i rezervované ale než zakoupím, zeptám se .... Na 5008 by měl být tento rozměr že "7J R16 4X108 ET29"

A já si rezervoval také to ALU disky "  Ouragan R16 4x108 6.5J ET 28 " bude to dělat neplechu nebo to nemusím řešit? Předem děkuji za reakce.

Upraveno uživatelem ceskolipak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde o to, že v TP je rozměr co jsem uvedl výše jako první. Ale cena 6tis i s Gumami mi přijde dobrá.... A také sázím na to, že Technickou budu dělat v zimě, kdy jsou na autě plecháče které mají rozměr z TP :-)

Upraveno uživatelem ceskolipak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ceskolipak napsal:

Ale nebude problém s montáží na auto? Když se to liší jen o kousek od předepsaného rozměru.

Chtěl jsem koupit originál z eshop-peugeot ale ty ceny jsou astronomické.... A v 16´tam na výběr moc není, a nejsou ani vzhledově hezké.

Jen nechápu, když tento model Peugeota sjíždí z linky i s ALU 17´ tak proč je nemám zapsané v TP?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pacho69 napsal:

Mám na zimu taky ET26, ale správných 7", tak se liším o milimetr na ET a věřím, že to nikdy nebudu muset řešit. 6,5" na 215 mm gumu asi v poho, do TP to ale asi nezapíšeš.

máš ET 26, ale správně má být ET 29--takže tři milimetry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, BFG napsal:

Tři milimetry jsou vážně průšvih :) Já bych to tak nehrotil, pokud je rozměr správný a šířka, tak ET 3mm je vážně nicotný rozdíl. Sám mám disky z 308mičky a nepoznám rozdíl a auto taky ne.

takže myslíš ze bych to moc nemusel hrotit? Ty rozměry v prvním příspěvku co jsem psal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,asi jsi to chtěl napsat obráceně .... Nikdo mi tady nedal utvrzující názor že ALU tam být nesmí ... Vyjma toho, že se některý z rozměrů neshoduje s výrobcem udávaným, a že nebudou zapsány v TP.

Takže sem je nakonec koupil a doufám že nebudu za blbce, když je na Peugeota namontuji .

IMG_20170106_190224_968[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...