Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozměry disku


ceskolipak

Recommended Posts

No, koukám že asi zustanu u těch 16´ protože tu jste dva tábory ... Jedni s tím i legislativou nemají problém, a ty 17´ tam dali a na STK vrátily zpět 16´ které jsou v TP zapsané ... Druzí jsou vysloveně proti tomu, a zarytě budou tvrdit že jak je psáno tak je dáno ... Jak se říká 100 lidí 100 názorů . U předchozího auta před Peugeotem jsem měl malou Audinu, na to , že nevážila ani 1tunu měla v TP zapsané 15´, 16´, 17 , což sem moc nepochopil .... Ale děkuji za vaše názory ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎28‎.‎06‎.‎2017 at 12:56, Pacho69 napsal:

píše výše 2010. Stupně výbavy byly jiné (Premium a pod.) Za mě (2012) bylo Access, Active, Allure. První dvě na 16", Allure vždy na 17", úplně jedno, jaký tam byl motor (tuším, že VTi nešlo s výbavou Allure, ale nevím), tedy jak 1.6HDi, 1.6THP tak 2.0HDi byly s disky Quark v základu. 1.6HDI v allure s robotem jsem měl půjčenou, taky na 17". V TP je 16" uvedeno v konfiguraci. 17" a 18" mám v poznámce. Myslím, že na nižších výbavách se na zápis prostě vykvajzli, na Allure to museli udělat, neboť to na 17" prodávali. 17" mají profil 50, 45 mají 18".

Jestli se mu to podaří zapsat nevím, ale kvůli motoru problém nebude. Důvodem bude spíš administrativní buzerace a neochota.

Zápis do TP vzdávám, už to že pán v Peugeotu naznačil že poplatek je 3000tis s tím že dodal že záleží co odepíšou, a taky bych mohl vyhodit 3tis oknem. A další věc, po přečtení vašich názorů nevím zda ano nebo ne .... Zkusil bych ty 17´ ale není odkoho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, ceskolipak napsal:

Zápis do TP vzdávám, už to že pán v Peugeotu naznačil že poplatek je 3000tis s tím že dodal že záleží co odepíšou, a taky bych mohl vyhodit 3tis oknem. A další věc, po přečtení vašich názorů nevím zda ano nebo ne .... Zkusil bych ty 17´ ale není odkoho ...

Mě  v Peugeotu v Liberci pan Závara říkal, že poplatek za výpis rozměrů disků je 1000 kč. Zaslat žádost na Peugeot ČR do Prahy a oni pošlou všechny použitelné rozměry a pak si to na magistrátu  (za poplatek) nechat zapsat do TP.:papa

 

Za 3000tisic bych si radši koupil 3 nový 5008 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 1 rok později...

Zdravim

 

Mam Peugeot 5008 1.6Hdi 84kW r.2014.

V TP mam  uvedene: pneu: 215/55R16 92H, alebo 215/55R16 92Q a rozmer rafikov: 7 x 16 (e=29)

Pneu som si na zimu vybral Matador 215/55 R16 MP92 SIBIR SNOW 93H a k nim plechove disky KFZ 5008.

Tie som nasiel u predajcov v 2 variantach doporucenych pre moje auto: prva - 7j x 16 4x108 65 ET29 a druha - 7 x 16 4x108 65 ET29

Rozdiel je v tom pismene "j", ktore u jednych je a druhych nieje.

Chcel by som sa vas opytat, ci ide o rozdielne disky, alebo iba o rozdiel v popisoch na strankach roznych predajcov a je jedno ktore objednam...

 

Vopred dakujem za rady

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

J je profil okraje ráfku, kam dosedá pneu (ten profil zajišťuje aby se guma nesvlékla, speciální profily ráfku mohou mít třeba těžká auta, dodávky, náklaďáky, sportovní, závodní disky pro vysoké rychlosti) . V případě 5008 je vysoce pravděpodobné, že oba ráfky budou stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...