Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pravostranné řízení na levostranné


Romis

Recommended Posts

Původně zaslal: Romis

Zdravim,

chci se zeptat na jednu věc

Co říkáte na předělání pravostranného řízení na řízení levostranné???:myslim

Jaké budou problémy při předělání? Při přihlašování atd.

A vůbec jestli se to vyplatí

To si delas srandu ? :o:bojim :D tak predevsim zacnes jinou karoserii, a pak cely rizeni, palubku, svetla ... Nema cenu nad tim premyslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsme o tom uvažovali a vpodstatě by se musela vyměnit příčka mezi kabinou a motorem (torpédo) světla a palubka.

v podstatě se takové velké předělavky vyplati jen pokud máš 2 auta vedle sebe a jen vyměňuješ díly a uděláš si to sám.

jen tak na okraj, cos kde našel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milý oddie, měl by sis uvědomit, že každý ma jiný vkus a každýmu se líbí něco jiného (naštěstí, protože by jsme každej píchali stejnou ženskou, jezdili stejnejma kárama atd.)

Takže prosim Tě respektuj názor ostatních, bo tvoje auto se taky zrovna každýmu nemusí dvakrát zamlouvat.

Prostě mně se to SAXO líbí (pro ženskou je to úplně super)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je úplně u p*ele co se ti líbí nebo ne, já hodnotím jen a pouze stav toho auta vs. jeho cenu, jestli ti to náhodou nedošlo. A z tohoto ohledu nechápu ani v nejmenším, co tě na tom zaujalo, protože udělat z tohodle auto už na první pohled bude stát tak o polovinu víc než se dá normálně koupit srovnatelné celé. Na to ses snad ptal na začátku, ne? Tak co sem matláš nějaké vkusy, když ti někdo odpoví :( A nebo co chcete, mám vám radit záměrně špatně, abyste toho co nejvíc zničili a co nejvíc prodělali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Romis

Já bych řekl, že jsi mi na otázku neodpověděl ani v jednom tvém příspěvku

Dále ses ptal co mně na tom autě zaujalo. Tak jsem Ti napsal svuj názor. To? vše, ale tos evidentně nepochopil zase Ty

Pokud mám být stručný, tak oddie naráží na to, že vzhled nejezdí.....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O výkonu a vzhledu to není ( a o značce už vůbec ne).

Ale jestli chceš, tak si to auto kup. Budeš s ním nadmíru spokojen, jakej si udělal výhodnej kauf. Ale předem říkám, je to tvoje rozhodnutí, a určitě z něj budeš mít radost.

Já bych takové auto nechtěl ani za zlatý prase. Ony už jenom ty vyměněný přední světla něco stojej ...

Je to jen a jen tvoje rozhodnutí a mě je do toho buřt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové kdo řikal, že to jdu kupovat. To je jasný že bych se nejdřív pořádně poptal co a jak, on totiž asi bude i velkej problém to přihlásit.

Já se jenom ptal jestli to náhodou někdo nedělal nebo jestli o tom něco bližšího neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie te tu odkazoval na totez tema, ktere se tu probiralo pred mesicem o modre 206 od stuchlika, kdyby sis ho nasel, dozvis se mnohem vic a driv...

fakt na nem neni nic zajimavyho, takovouhle bouracku sezenes za 40 i v \"spravne\" verzi... prihod si k tem 35 opravu, papiry, upravu, mesic obihani servisu a uradu + rozcilovani se... a s rovnej si to s cenama srovnatelnejch aut s papirama a nezprasenejch upravama. zjistis, ze na tom vazne neni nic zajimaveho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...