Přejít na obsah
Rikic339

407coupe - dojezd oken

Recommended Posts

Zdravím, mám dotaz ohledně popojíždění okna u coupátka při otvírání/zavírání. Z ničeho nic mi to přestalo fungovat u řidičových dveří, okno stáhnout normálně jde, ale při otvírání nepopojede :( naštěstí dveře takto otevřít jdou ale ne zavřít, takže když sedám do auta musím nejdřív nastartovat, stáhnout okno, zavřít za sebou a okno vytáhnout.. U spolujezdce to funguje tak jak má.. Setkal se někdo s tímto problémem? Za každou radu budu vděčný, z finančních důvodů se mi to nechce dávat hned do servisu.. 

Předem děkuji za reakce :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nepomohlo.. pořádně jsem si to prohlédl, co to dělá a nedělá - auto v podstatě vůbec nevidí že jsou dveře otevřené.. po otevření se nerozsvítí světla v interiéru a po 30ti vteřinách se auto opět zamkne (toho jsem si ráno nevšiml, protože jsem šel nejdřív do kufru).. V čem to tedy může být? V zámku?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže něco se zámkem ......  v zámku je spínač zavřených dveří a ten pořád hlásí zavřeno.....i když nastartuješ a otevřeš dveře ukazuje na displejích otevřeno?

Zkus trochu WDčka s tyčinkou a stříknout do zámku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to je dobře, že se jednalo o tak ,,jednoduchou" závadu, kterou šlo hned odstranit. Preventivně by to chtělo prostříknout zámky proti zamrznutí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku