Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Allure - osvětlení nohou a stropní lampička - vyfotíte mi to?


kveton

Recommended Posts

Je stejné umístění prostoru pro nohy u Allure před FL a po FL? Vyfotit jak vypadá před FL mohu, když nezapomenu;).

"Stropní" lampička je jiná? Ono už se to tu zmiňovalo, ono "ambientní osvětlení" je oranžová ledka v panelu tlačítek lampiček vpravo nahoře. Za mě je to jen kvůli "obohacení výbavy" v seznamu, rozdíl mezi je/není bude zanedbatelný.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to osvětlení bude nejspíš stejný, tak jestli tě můžu poprosit o nafocení, pak to porovnám s tím mým

To ambientní osvětlení má být skoro zanedbatelný, ale ve tmě to bude znát. Svítí ti to pořád nebo se to rozsvítí až se světlama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozsvítí se to se světlama. nemám pocit, že by to bylo znát. mě chybí/chybělo dvoje svícení - v mezisedadlovým kaslíku (to jsem si dodělal) a pak mi ještě vadí, že na ovladači seřízení světel není ve tmě vidět, jak je nastavenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem koukal, že tam jsou připravený díry na osvětlení prostoru na nohy, v díře je volně loženej konektor a po zapojení žárovky normálně svítí jak má, takže v Peugeotu objednám nové lampičky za 128kč a hned se bude svítit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Guest minimaxa

Samota, auto u lesa, je tma, naprostá tma, máš poslední kondom, který Ti právě teď spadnul na podlahu někam pod sedačku, a Ty víš, že ho musíš najít! Jiná možnost prostě není. A právě v tuhle chvíli přichází na scénu Tvoje nové lampičky. A Ty zjišťuješ, že jsou prostě k nezaplacení! :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...