Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cvakanie centrálom + rachotiaci ventilator


vladop

Recommended Posts

Zdravicko,

som asi mesiac stastnym majitelom 306 break 1.9D, zatial som nadmieru spokojny (bodaj by nie, oproti Skode 120 :). Mam ale par otazok na skusenych "harcovnikov" :

1. Ked v noci silnejsie mrzlo, rano som sa snazil otvorit auto dialkovym, a urobilo to "cvak - cvak" cize odomklo a ihned zamklo. Skusil som teda otvorit klucom, dvere som otvoril ale este nejaku chvilu si central robil "cvak-cvak-cvak-cvak...." so vsetkymi dverami. Neviete v com by to mohlo byt? Nejaky primrznuty zamok alebo nieco take? Uz sa mi to stalo aj druhykrat, ale v slabsej miere, po prvom odomknuti a zamknuti sa na druhy pokus vsetko uspesne odomklo.

2. ked zapnem ventilator vo vnutri tak na pravej strane mi hrmoce. - tipujem ze je to nieco ako vymlatene lozisko na ventilatore ? Ale je to len na pravej strane, ony su tam dva? - co doporucujete a co si mam pripravit ked to budem rozoberat?

Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče cvakání centrálu, měl jsem stejnej problém u P405. Údajne je v tom mechanismu nějaká vazelína, která ráda pří nízkých teplotách zatuhává. Mě se to dělo jen u dveří řídiče, když sem auto otvíral od spolujezdce bylo všechno O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...