Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové označenie PHM na pumpach


parizov

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

já s tím souhlasím, jde o unifikaci označení motorových paliv v EU, podle mě to mělo být zavedeno už dávno :super

kdo jezdí po Evropě, dá mi asi zapravdu..., jinak logiku v označení už nečekám--Ostrava dostala v posledních změnách u SPZ písmeno ,,T'' :mrk, je vidět, že v EU sedí stejné hovada jako u nás

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406: V článku píšou, že to bude zhruba "v polovině příštího roku" , takže ne hned po 1. lednu, jak uvádíš. A taky tam jasně píšou, že to je jen doplňkové označení a původní zůstane. Takže není třeba hysterčit :roll 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahojte,

v poslednom čase sa nejako často sklonuje nové označenie benzinu a nafty na čerpačkách.

http://autobild.cas.sk/clanok/212627/takto-budeme-tankovat-uz-o-niekolko-tyzdnov/

a

http://moneymag.cz/aktuality/7267-v-roce-2017-se-na-pumpach-objevi-nove-znaceni-pohonnych-hmot

 

a uz vidim, kolki po novom roku zle natankuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

je v CR nejaka pumpa, kde sa predava E10?

ja som zatial videl len E5 a E85

ked tak nad tym premyslam, EuroOil predava vraj naftu bez biozlozky, ale stale je oznacena ako B7.. to tiez trosku nesedi

 

v Nemecku je cenovy rozdiel E5 a E10 obvykle 2 centy, to je cca. 50 halierov na liter, to by nebolo na zahodenie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...