Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 - 1994 1.6i


dagustino

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Tak na okenní folie jsem se vykašlal všude mi řekli že by se pod foliemi byl prach že to nejsou schopni kvalitně udělat a že bych byl nespokojen. Tak jsem objednal elektrostatická folie a jsem zvědav jak budou držet. :D

 WP_20170807_14_37_54_Pro.thumb.jpg.a8a2aa2422c17932282935d5594d2610.jpg

 Fotka k dnešku že stále jsem pojízdný, bylo na čase to trochu protáhnout :D  Dostal jsem se k hranici 185 km/h pak už dál to nešlo, ale to už jsem nefotil.. :D 

Upraveno uživatelem dagustino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Prosím Tě co to je za kravinu s těma foliema ?   Pokud to neodflákne tak je tam výsledek stejný jako na lepených oknech. Ale je fakt že nikdo nechce dělat okna která jsou v gumě všichni lepiči mají radši okna lepený do karoserie.  Druhá věc je jak ty okna vypadají celkově protože drobné škrábance nemusí být teď vidět ale když to přelepíš folií tak se může stát že i vlásenkové škrábance to zviditelní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pe.Tr napsal:

Folii na celni okno jsem daval vzdy pri jeho vymene a byl klid. Ciste a mene pracne.

Na čelním okně nesmí být žádná folie ani transparentní (bezpečnostní) , Na čelním okně mohli být folie tak na autech která se vyráběla v dobách Š. Favorit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zase začínáme stávkovat :D Strašně bohatá směs, saze z výfuku, kcípá na křižovatkách (lambda je nedávno nová) . A k tomu začíná prokluzovat spojka :D 

 

Vidím to na výměnu krokovýho motorku, snímače nasávaného vzduchu a polohu klapky :D 

Upraveno uživatelem dagustino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...