Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 - 1994 1.6i


dagustino

Recommended Posts

haha koukam že nejsem jedinej co nejdřív musí našetřit a pak to dělat :D ... ale sem rád že jí dáváš do kupy .) .. mě ted toho taky ještě spousta čeká. abych řek pravdu na 405ku sem zvyklej že ti poloosu vyndam asi za 10 minut :D. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Háček asi tak no :D Co máš teď v plánu ty? :D Já si dnes konečně pořídil další maličkost gumové koberce :D No ono kdyby všechno šlo jak má tak je poloosa za 10 minut venku jenže je to všechno tak zatuhlý že jsem musel sehnat 2 metrovou tyč abych to vůbec vysadil rameno :) A to samý s tlumičema dělám zadní tlumiče a zjistím že šroub je v pytli, všechno takový zdržovačky na pár minut a nakonec je s toho vždy pár hodin :) Vždycky nadávám že na tom autě nejde nic normálně, ale jo už si začínám zvykat a přicházet na způsoby jak udělat věci rychleji :D 

WP_20170515_13_15_24_Pro.thumb.jpg.02d34af75fee2d221c365c72b782d925.jpg

WP_20170515_13_14_37_Pro.thumb.jpg.587b9d3410dc4eacf56489e94771340e.jpg

Upraveno uživatelem dagustino
Přidání fotek z mobilu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ted me ceka dodelat korozi z venku a dostrikat zbytek auta pod listou a prestrikat prahy. A predni tlumice. ted si uzivam mi16 sedacky :3 nechces taky ? mam dve predni navic a mam v planu je prodat. jen je jeste musim vycistit. :-)

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Háček Jo sedačky z Mi16 by byli pěkný, ale když už tak celý interiér, ještě lepší by byli z T16, mohl jsem mít kůži, ale jelikož nemám Klimu tak bych se upekl :) Ty prahy jsou dobrý nápad taky nad nima uvažuji, ale nejdřív musím nastříkat motorový prostor :D Jinak jo až budou ty dveře nastříkaný tak to bude vypadat dobře, koukám že máš asi stejnou barvu jako já :D 

Upraveno uživatelem dagustino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam prave i zadky presity na kombika jen tapece nemam , ale i tak je to pekna kombinace. az budu mit chvilku tak to nafotim vsechno. nad kuzi sem taky uvazoval ale na kombika nejsou zadky a nechat potahnout zadni lavici vyjde draz nez cele auto. motorovej prostor bych taky potreboval upravit ale nemam druhy vozidlo tak to zatim pocka. mam v planu to komplet umejt a nastrikat a vytlumit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož ledky jak jsem upravoval budíky, přestali svítit tak jsem se rozhodl použít led pásek.. Použil jsem zhruba 40cm (rozstříhaný po 5 cm)  led pásku s teplotou světla 4000K a světelným tokem 360lm :) Myslím že výsledek stojí za to (jelikož je více podobný originálu, než předešlé ledky) , ale uvidím až pojedu v noci jestli to nebude svít až moc :) Fotky pošlu později :) Jinak jsem s tím strávil asi 3 hodiny :) 

WP_20170519_09_52_18_Pro.thumb.jpg.aefd513e32dfbe2d149d7d9e03634207.jpgWP_20170519_09_52_10_Pro.thumb.jpg.1c7375fb0e250e1e478199f5d541fe33.jpg

Upraveno uživatelem dagustino
Přidáni fotek z mobilu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ledky jsem tam dal já jelikož jsem chtěl aby jsem to měl trochu "jiný" jak ostatní (a aby to ladilo k led páskům pod nohama), bohužel to byli nějaký sračky (asi jim to hodím na halvu, ale zkrátil jsem pacičky) :D 

Ne nechci aby auto byl tuning, ale ledky a nějaký doplňky za tuning nepovažuji. 

Jinak fotka budíky za dne :)  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

kingu ono bez klimatizace jezdim už 6 let ..... a asi je to stářím začíná mi to lézt na nervy :D .. 

přikládám fotku mojeho interieru v noci ;) mam rád retro a origo věci ,, na radio nekoukejte na druhou stranu mam rád kvalitní zvuk :D 

IMG_20170520_221747.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Háček paráda, nevypadá to nejhůř :o až bude čas vyfotím jak to svítí mě zatím jsem fotil jen samotné budíky po úpravě  :D Kvůli tomu že nemám klimu tak pořád uvažuji o těch folií bohužel vždy nacpu peníze do něčeho co je mi přednější :D Jinak co to máš za rádio vypadá dobře :) 

WP_20170522_16_08_05_Pro.thumb.jpg.5a1b7100c581a7bfb9214fce0f26d1aa.jpg

VE skutečnosti to není taková záře jen to vypadá :D 

 

Upraveno uživatelem dagustino
přidání fotky z telefonu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 5. 2017 at 19:11, Háček napsal:

kingu ono bez klimatizace jezdim už 6 let ..... a asi je to stářím začíná mi to lézt na nervy :D .. 

přikládám fotku mojeho interieru v noci ;) mam rád retro a origo věci ,, na radio nekoukejte na druhou stranu mam rád kvalitní zvuk :D 

Nemáš to tak náhodou MEX-BT5000? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

jj kingu dneska sem si na tebe vzpoměl :D ... je to přesně jak pišeš mex bt5000 :D ... 

 

Dagustino to si holt nevybereš prasata a debilove jsou všude, nejlepší je parkovat dál opd vchodu obchodáku nebo prostě tam kde nikdo nestává .,.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak po pauze zase dokoupeny nějaké náhradní díly :D Konečně jsem koupil tu hadici odvětrávání klikové skříně a ještě jsem k tomu objednal zapalovací cívku a kabely :) Zas nějaký víkend mám co dělat :D Jinak jaké pneu 165/70 R14 by jste mi doporučili, na jaře to byla vcelku sranda ted začínají být docela nebezpečné (nějak ztvrdly a kloužou jak kráva) :D zaujali mě Hankook KINERGY Eco K425 XL. Ještě jsem zpozorval malý problém, :D při prudším zabrždění se mi rozsvítí kontrolka ruční brzdy. 

Upraveno uživatelem dagustino
Neumím psát :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Včera jsem sednul po pár denní pauze do auta, jelikož jsem jezdil služebákem. Chci zabrzdit na křižovatce a ono nic, tak to zkouším znovu a nic, vytekla mi veškerá brzdovka skrze špatné prasátko :D Naštěstí jsem to nějak odřídil ještě bez brzd do servisu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...