Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bohatá směs 2,0 16V?


olda

Recommended Posts

Ahojte lidi,po dlouhé době sem jdu pro radu.Mám problém,když se motor ohřeje na provozní teplotu,začne občas škubat,vynechávat ,prskat,občas střelí do výfuku.Svíčky jsou černý,z čehož usuzuji,že jde moc benzínu.Po pročtení místních rad jsem vyměnil toto:Krokový motorek,lambda sondu,benzínový filtr,benzínové čerpadlo,včera čidlo teploty zelené,vzduchový filtr je čistý. Ale dělá to pořád,ze zoufalství motor vytáčím a držím v červených otáčkách,aby se trochu uvolnil karbon,to ale sakra bolí:bojim Řekl bych,že to začlo po natankování 100 oktanového benzinu,ale je to spíš souhra náhod.Má někdo nápad,co s tím? Nové se mi kupovat nechce,fakt to auto mám rád :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Takže jsem vyndal MAP senzor,to bylo dílo tam dostat ruku a povolit ten šroub,ale po sundání krytu sání se povedlo.Ten senzor byl plný bordelu,tak jsem ho vykoupal v lihu a odsál vysavačem.Při té příležitosti jsem sundal i hadičky,co tam všude byly,ty byly plné bílého šlemu,holt jezdím 7 km do práce a odpo zpátky a to jen při špatném počasí,když je hezky,tak na fichtlovi,ten studený provoz je asi pěkná vražda pro motor.Pak jsem ze zvědavosti otevřel klapku do sání,trochu jsem se zhrozil,vevnitř plné toho sajrajtu,tak jsem to odsál,vyčistil hadrem s lihem,znovu odsál a krásně čisto.Jinak ta díra k MAP senzoru potopená v tom svinstvu.Tak jsem to zkompletoval,dal jsem asi 30 km projížďku,auto jede parádně,ani necukne,není cítit benzín po startu,tak to snad bude dobrý.Tímto chci poděkovat za přínosnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...