Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 SW- Nejde otevřít kufr


Jirhanka

Recommended Posts

Dobrý den.Mám dotaz. Koupila jsem 206 SW r.v.2004, kufr se 2x otevřel normálně, pak zůstal zamčený. Prodejce to odvezl, prý nechal vyměnit zámky, při zkoušce se kufr 5x otevřel a po šesté zůstal zavřený.  Nakonec měla být chyba někde v centrálu, takže to prý opravili. Při převzetí šel kufr normálně otevřít. Ujela jsem cca 1km a kufr jsem opět neotevřela. Setkal se s tím někdo z Vás? Děkuji za rady a tipy.

Upraveno uživatelem Jirhanka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nouzové mechanické otevření je tam otvor, to asi víš. (Tedy je u všech Peugeotů, tak u 206SW asi taky)

Krom výšeuvedeného, může být přelomený kablík u pantu, nebo v konektoru u zámku ve dveřích. U 307 zůstává viset mikrospínač, kterým otevíráš dveře zvenku.

Zkus se vším pohybovat, jestli zjistíš nějakou zákonitost. Ale pokud nejsi elektrikář a opravář, tak to sama asi neopravíš.

mechanicke_otvaranie.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 roky později...

Dobrej kostlivec.

Ale kdyby někdo hledal tak přidám fotečku co bylo příčinou u našeho SW v otevírání kufru. Komplet zaoxidovanej konektor u spínače. Stačilo rozebrat, očistit, prostříknout kontaktolem a vše maká jak dřív.

 

 

image.png

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Tak já vytáhnu kostlivce :aut

Zítra pojedu na vrakoviště pro lištu pátých dveří. Díval jsem se, že v zámku sice je dírka pro nouzové otevírání, ale při zavřeném kufru není zámek vůbec vidět ( oproti třeba 307) Teoreticky by nebyl problém vzít vlastní baterku, ale dárce už nemá BSM, takže to nepůjde. A na 99 procent tam jiná 206 sw není.

Tak co, někdo nějaký nápad?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...