Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ELM 327 Bluetooth


Tom93

Recommended Posts

Zdravím,nenašel jsem jiné téma,tak zakládám nové... chtěl jsem se zeptat,jestli má někdo tady s tím zkušenost a funguje mu to...

https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=elm327+bluetooth

 Stáhl jsem si na mobil aplikaci na diagnostiku atd... a chtělo to po mně,abych si koupil tento adaptér,tak by mě zajímalo,jestli to někdo už zkoušel a jestli to funguje,jak má ....  Akorát nevím,jaký typ konektoru má 306-tka(myslím tím typ OBD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 roky později...

Zdravim ludze dobre, koupil jsem dratovou verzi ELM 327 OBD2 USB abych kouknul chyby na P306 cab 98 a 206 CC, ale nemuzu se spojit ani s jednou ECU. Ovladac pro port COM nainstalovan z prilozeneho CD, podle spravce zarizeni cislo portu zadano do programu ScanMaster, trochu jsem laboroval s temi protokoly, ale beze zmeny. Nejake napady?

https://pinoutguide.com/CarElectronics/peugeot_obd_ii_diag_pinout.shtml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj. Já mám ELM 327 BLUETOOTH. Perfektne mi fungovala...na P807, 2008. Ted se mi připojí k mobilu ale k eku Peugeot už ne...2pokusy a odpoji i od mobilu. Čím by to mohlo byt. Nechce se mi připojit ani k Octavii I 1.9tdi ,2003 a ani Ford Focus I ,2000.

Momentálně nemám usebe nic a Fordik Peugeot sviti poruchy motoru 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Máte niekto skúsenosť, že ELM 327 Bluetooth automaticky zmaže predchádzajúce chyby, keď už auto chyby nevykazuje?

Mne sa stalo, že začala svietiť kontrolka motora, ELM ukázala chybu P1337, auto prešlo do núdzového režimu. Neskôr po vypnutí motora a naštartovaní kontrolka už nesvietila a auto jazdilo normálne. Diagnostika cez ELM neukázala už žiadnu chybu a ani v pamäti nebola žiadna chyba, čo potvrdil aj autorizovaný servis svojou profidiagnostikou. Pritom som ELM diagnostikou dal chyby len načítať, nič som nemazal (cez appku Car Scanner).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rovnaku skusenost... Na PSA mi nefunguje ani citanie motorovej jednotky OBD vo VCDS. Na vsetky ine znacky funguje, aj japonce.

Teda presnejsie ani na Renault nie. Ale to je vseobecne zname ze Renault je svojsky.

Upraveno uživatelem Zdeník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by ma tiež zaujímalo. Keďže servis nediagnostikoval žiadnu chybu, Peugeot im túto prácu nepreplatí. Preto mi bolo vytknuté, že som nejakú diagnostiku použil, keďže auto je stále v záruke a došlo mojou vinou k vymazaniu chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sama nic nesmaze
pokud profi diag nic nenasla asi se nepodivali do deniku zavad kde ty chyby jsou zapsane (v poctu vyskytu - nebo dle casu vyskytu) to ze ji smazez z testu neznamena ze je smazana z deniku zavad

takze profi servis asi neni tak profi

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to isté som povedal prijímaciemu technikovi. Tvrdil, že v denníku závad nič nie je. Má ale záznam z opravy, ktorý vykonáva človek, čo tú opravy robil. Problém je v tom, že ja sa nedostanem k tomu človeku, aby som ho vyspovedal. Cez toho prijímacieho technika je to už len sprostredkovaná informácia, ktorá môže byť skreslená. Navyše, tí prijímací technici často nie sú žiadni extra odborníci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Akoc napsal:

tí prijímací technici často nie sú žiadni extra odborníci.

byly doby, kdy tu funkci mohl dělat jen ten, co si prošel několik let dílnou..., dnes tam jsou převážně lidi s nějakou školou, co nikdy neměli v ruce vercajk, takže neumí vysvětlit dotaz zákazníka :bojim,  ale umí se zeptat, jestli si dáš kávu, nebo třeba popřát ,,hezký den'' 🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...