Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výdrž dieslového motoru


Ellie88

Recommended Posts

a co to má být?  1.4HDi nebo 1.6HDi? taky záleží kolik s tím chceš najet ještě Ty...:myslim osobně bych bral tu 1.4 s max.100 tisíci KM a tu 1.6 s max. 200 tisíci, resp., tu 1.4 bych nebral vůbec, protože je pro mě slabá , asi nejdůležitější je, jak se k autu (motoru) choval bývalý majitel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 12. 2016 at 18:19, MilanF1 napsal:

Starší auto se kupuje dle stavu, nikoliv dle ukazatele kilometrů. Nebál bych se hodnot přes 200 000 km. Já kupoval diesel s 233 000 km a nyní má 395 000 km. ;) 

Jo,ale ty mas auto bez fapu,dvou hmoty a podobných pikacovin,dnes když jsou auta levná se suli vsechno tak po 200000km je auto zralý na výměnu všeho kolem motoru fap,spojka,altik,startér...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jsi spokojena s 1.4 benz. a najedeš 7000 ročně, pouvažuj, zda nejít do stejného motoru i v SW, jak píše kolega--čím víc bude mít auto najeto, tím více servisu (peněz :)) bude vyžadovat...,to platí ale u všech motorů, i když u mladších dieselů asi víc

mám takovou zkušenost, že je lepší koupit mladší auto s menším nájezdem (relativ. drahé), než starší auto s velkým nájezdem (levnější) a rozdíl ceny investovat do oprav auta :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...