Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž zrcátka


dimi256

Recommended Posts

Díky. Už jsem tu diodu přidělal na záda skla, při zapnutí vyhřívání se zrcátko jakoby podsviti, za světla to jde hůře vidět ale jde. Zatím jsem ujel něco pres 200km a zatím se nespustila regenerace.

Odesláno z mého K920 (ROW) pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám od úpravy cca 400 km a zatím nic. Zrcátko bedlivě sleduji. Ještě mě napadlo spustí auto regeneraci když se ukázala kontrolka motoru a engine fault která ale druhý den zmizela tj. závada přechodná (špatná poloha klapky davkovace vzduchu)? Nebo bych měl závady smazat?

Můžete mi ještě poradit kde v diagboxu najdu údaje kdy byla provedena regenerace naposledy? Děkuji.

Odesláno z mého K920 (ROW) pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dimi256: Někde jsem tuším četl, že ta regenerace může v klidu proběhnout i bez zapínání vyhřívání, pokud jsou vhodné podmínky. Jestli jezdíš delší trasy, tak není potřeba tomu "uměle" pomoct a "vypálí" se to jen tou jízdou :myslim  Ale je to bez záruky. Těch generací "FAPu" je už tolik, že se v tom ztrácím :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V již citovaném vláknu 308 je ke stažení soubor FAP.pdf, kde je vše podrobě popsáno.

Proběh mezi regeneracemi záleží na více aspektech a klidně může být i 800km - delší vzdálenosti

Zapnutí spotřebičů zřejmě probíhá vždy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolku FAP používám již delší dobu, regenerace probíhá pravidelně po cca 600 - 800 km a trvá cca 10 min. Tankuji vždy plnou nádrž cca 60 l. Regenerace probíhá i za volnoběhu. Motor vypínám až po ukončení regenerace (proto tam mám tu kontrolku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Diagboxu jsem našel že regenerace proběhla před 198km ale kontrolka nesvitila jak je to možné? Mohl jsem ji spatne zapojit? Pri zapnuti vyhrivani tlacitkem se normalne rozsviti. Jinak jsem se tam docetl ze regenerace probíhá průměrně jednou za 270km. Filtr naplněn ze 3%, aolys zbývá 625 ml.

Odesláno z mého K920 (ROW) pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně z toho nedělejme zase vlákno o FAPu. Je jich tu opravdu mraky :roll Pokud ti kontrolka svítí při ručním zapnutí, tak to máš správně a zřejmě jsi to jen prošvihnul, když to není přes den moc vidět. Předělej to tak, ať tě to prostě praští do očí, když se rozsvítí :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...