Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Barva na 406tku


autoexpert406P

Recommended Posts

Pokud je to rok 95, tak bych radši sundal víčko nádrže a nechal barvu namíchat. Máš větší šanci, že trefíš správný odstín. Přece jenom po 10 letech provozu auta už barva nemusí být, co bývala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: autoexpert406P

taky sem si myslel akorát proč by tam nechávaly nápis na tlumiči zrovna nevim jakej ale je na všech 406 ten nápis.

Jakej nápis? Maximálně tam je 4místný číslo ze kterýho se nechá vyčíst přesný datum výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Pokud je to rok 95, tak bych radši sundal víčko nádrže a nechal barvu namíchat. Máš větší šanci, že trefíš správný odstín. Přece jenom po 10 letech provozu auta už barva nemusí být, co bývala...

No já nechal nastříkat odřenej nárazník podle toho kódu, a světe div se u 8 let starýho auta rozdíl nebyl poznat. Buďto tak dobrej lak nebo bylo dobře o auto staráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave to M0KZ je kod barvy, barvy se u peugeotu udavaji kombinaci pismen, ne jen samostatnych cisel, to co tak vehementne hledas ty ctyri cislice je tzv ORGA number (nebo tez DAM) vysvetleno ZDE Seznam kodu barev najdes treba na strankach clena s nickem Sepp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky modrou metalízu, na tom tlumiči ten kód barvy mám (je to jen bílou barvou a už je to taky dost setřené), ale nechce se mi teď do garáže. Nechával jsem si míchat barvu do spreje a na spreji mám kód barvy M4138M (nevím jestli je ten samý i na autě, ale spíš je to kód podle vzorníku) - v každém obchůdku, kde barvy míchají mají vzorník, takže tam stačí přijet, podle typu auta najdou zhruba barvu a pak přiloží pár odstínů na kastli a je to...

Takže se ani nemusíš trápit tím kódem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Tak ja mam M0GE, ted jsem si to vybavil pri pohledu na Seppovy stránky. Barva dle Duluxu: 986298.

Odkaz primo na kody barev:

http://peugeot.svuj.net/content.php?article.27

EDIT: Ten odkaz si budes muset zkopirovat, to .27 k nemu patri...

[upravil dne 5.1.06 Fx]

Tak to je ona ta barva taky sem se kouknul a je to Moge 986298.tak a teď hlavně aby se strefily do odstínu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...