Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Barva na 406tku


autoexpert406P

Recommended Posts

nevim já ho tam totiž nemám, tak se ptám, ale kluk co mi dělá auto řiká, že je na tom rok výroby, číslo karoserie a číslo barvy ?? tak nevim proč mu nevěřit

Jo kvuli tomu chybějícímu štítku mně nechtěli pánové nechat projít STK :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Romis

nevim já ho tam totiž nemám, tak se ptám, ale kluk co mi dělá auto řiká, že je na tom rok výroby, číslo karoserie a číslo barvy ?? tak nevim proč mu nevěřit

Jo kvuli tomu chybějícímu štítku mně nechtěli pánové nechat projít STK :aut

No ta barva by se dala mozna dekodovat z VIN, ale na tom stitku opravdu napsana neni, neni tam ani rok vyroby, tusim ze tam jsou jeste napsany pohotovostni a provozni hmotnosti, ale presne fakt nevim. Nevim proc nechces verit nam, kdyz uz ti to tu napsalo asi pet lidi.Kod barvy ( bila pismena ) a zakodovane datum vyroby ( zlute ctyr-nebo sestimistne cislo ) jsou napsany na levem uchyceni tlumice a tecka, pokud tam nektery z tech kodu nemas, holt ho nekdo smazal, ja mam napr. po kodu barvy taky uz jen stopy a neni to skoro k precteni tak uz si to nech vysvetlit a nehledej to vsude mozne jinde

P.S. to se opravdu \"divim\", ze kdyz na karoserii nebyl stitek s VIN ze jim to vadilo :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když on ten vin je přece na palubce a na přepážce za motorem. Ten nejtovanej je jenom taková niance :D

Auto bylo kupovaný nový v ČR takže já bych se o původ auta nebál. Nakonec ten štítek v Peugeotu stojí 500,- (muim ho jít objednat)

S tou barvou jsem neřekl že Vám nevěřím, jenom jsem měl takovou poznámku, kde by možná mohlo být

A samo se s Váma nehádám (já tu barvu nepotřebuju)

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...