Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rt3 prestalo komunikovat s bsi


Lord Back

Recommended Posts

Cauky nezazil nekdo z vas ze nastartoval 307sw 1.6hdi s rt3 rok 2004 a barevny rt3  a panel cernej uplne tma, kdyz zapnu radio tak se rozbehne zacne hrat ale napise z duvodo poruch automobilu nemuze toto zarizeni pracovat a vse se zase vypne, v tom zapnuti jsem si vsiml ze neukazuje teplotu ani info o spotrebe proste nic co jde z bsi. Kdyz zmacknu zelenej telefon tak to pise to same ale bezi asi dve min nez zhasne jde poustet radio nastavovat navi atd ale teplota ani spotreba nic nereaguje ani na packy pod volantem. Napichnul jsem to na pp2000 a ten nenacte jednotku panelu ani cd menic. Poradite nebo to mam vycuknout a dat tam nejaky normal radio a s timhle se rozloucit. Jina zavada v pp2000 neni ani na bsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v peugeotu mi rekli ze je to softwerem . Jak jsem tam nahral tu cestinu. resili to ne jednou a vzdy prej vymenou cele jednotky. Pan mi vlastne rekl spravne co jsem udelal,, stahnul z ulozto 5.5d verzi v cz nahral do auta pak vse fungovalo ja si myslel ze jsem dobrej a to jen do chvile nez auto hodilo poruch se kterou si ten system nedokazal poradit a konec navzdy,, presne takhle mi to rekl aniz bych otevrel hubu a mel uplnou pravdu, presne tak to bylo. Mam plan 2 je mozne to predelat na ten malej displej aby mi to ukazovalo spotrebu a aniz by tam bylo radio ja ze bych to vykopal vse dal tam ten malej displey a dolu 2din radio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to ceka na tu zavadu kterou to nedokaze rozlustit a zobrazit aspon podle peugeotaku. Ja se v tom moc nevyznam ale dneska jsem zjistil ze to radio ani nesviti ,,tim myslim ovladace,, a ani kdyz ho zapnu na tu chvilku co bezi. Jeste jsem radio vyndal a meril kabely a zjistil ze do toho radia nejde ani napajeni od parkovacek ani od zapnuteho klicku nikde na svorkovnici se nic nepohne meril jsem to multimetrem tak bych mozna s tou dedukci z peugeota pockal. Nevim teda jak tohle radio pracuje ale asi tam bude zbernice do bsi a mozna jestli neni problem v bsi chtelo by to jine radio na zkousku. Je divne ze zacal pracovat parkovaci asistent kterej byl mrtvej ale to je mozna nahoda od toho se odrazet nebudu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak otazka zustava jestli by tam sel napasovat ten malej displej a zda bude ukazovat spotrebu kdyz tam nebude to radio. Ja bych tam pak napasoval 2din s androidem plus bt. obd II. Jde mi taky  o to abych mohl to auto casem prodat. kdyz tam bude tma s napisem ze je problem s autem tak to mu moc neprida pritom jde docela o slusnej kus kterej pet let byl ulozenka v garazi jen proto ze v nem dosla mocovina a predchozi i zaroven prvni majitel nevedel co ma delat protoze jeden pitomec mu rekl ze to stoji 60000kc nez se to znova rozjede. Tak setril na nove a kdyz si ho poridil tak mi to prodal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...