Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dalkovy start 407 2.7 automat???


kukikuk

Recommended Posts

radu nemám,:) ale zeptám se: jak dlouho musí motor vrčet, než to začne na volnoběh topit? tipuju, že teplota na budíku vyleze na cca 60 nejdříve za 15 a více minut :myslim

samozřejmě čas je odvislý na okolní teplotě, ale dejme tomu,že je venku minus 5 stupňů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně bych to nedělal. Jediné, co ti v té chvíli bude fungovat - možná, je elektrické topné těleso. V zimě trvá dlouho, než se ti vůbec zvednou ručičky od budíků, ale to víš. Tak budeš mít "zahřátý motor" a převodovku ne... Jsem zastánce ohřevu auta jako celku během jízdy. Spíše bych uvažoval nad tím, jestli tam nevejde nezávislé topení, které to opravdu pořádně ohřeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to  v autě namontovaný, u automatu je to sranda stačí na to ta nejjednodušší jednotka + bypass s imobilizerem. Auto je při -10 za 15 - 20 min rozmražené a lehce vytopené, dost pomáhá když si člověk večer před chcípnutím nastaví foukání na okna, to vše hodně urychlí a ideálně zapne vyhřívání sedaček :D

Má to jednu nevýhodu, kterou jsem zatím moc neřešil. Když běží motor, auto nelze udemknout dálkovým ovladačem, takže buď klíčkem a nebo když máš zaslepený zámky jako já, tak máš smůlu :D  Ale určitě se to dá nějak řešit, já už se k tomu dokopávám 3 roky :(  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Magic car mal tusim vela kontrolnych vstupov, ako snimac zaradeneho prevodoveho stupna, snimac rucnej brzdy, immobilizeru a podobne. teda aspon co som kedysi cital.

Kamos to chcel dat na Volco C 30 1,6 benzin ma kluc ten elektronicky, a len material vysiel na 300 €, plus robota. a manik co sa tomu venuje mu povedal ze to nema na volvo ani zmysel davat. Volvo proste nehcce spolupracovat.

Upraveno uživatelem mmartinkovic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...