Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Boxer versus Vito


Recommended Posts

Je toho moc těchto nehod. Je to souhra všech možných příčin. Počasí, únava, nedostatečné věnování se řízení, nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze vozovky atd.  Bohužel tyhle střety na rovině bývají umocněné vyšší rychlostí. Ale každý by měl začít u sebe ono stačí jen si sednout za volant když člověk není ve 100% kondici a vzal si jen blbý prášek na bolení hlavy. Netvrdím že to sám nedělám ale i to je risk. A co si budeme povídat telefon v ruce při řízení je xx krát prokázaná chyba z níž vznikla nehoda. Přesto jsou lidé kteří to nechápou dnes už snad není takoví problém volání ale to že jsou lidí schopní za jízdy vočuchávat ksichtovník  luštit meily a podobný nesmysly. Jen aby jim náhodou neuteklo jak se Franta z vedlejší dědiny krásně nacpal u oběda a podobný hovadiny. V tutom fandím názorům že v autech by měla být rušička která telefonu povolí volání pouze na tísňová čísla případně přijmout hovor z vybraných čísel ale aby zablokovala jakékoliv jiné využívání telefonu.  Minulí týden jsem byl v práci svědkem nehody  dvoupruhová komunikace auta pomalu popojíždějící v obou pruzích a vedle mne se posunovala asi obchodní zástupkyně nebo managerka, na sedačce spolujezdce otevřený notebook , v jedné ruce telefon a druhou rukou hrabala pro cosi v tašce. Auto před ní úplně v klidu zastavilo a ona mu ji flákla zezadu bez jediného náznaku reakce. A ani se nesnažila než přijeli policajti nějak tu svoji pojízdnou kancelář sklidit aby řekla jo drcla jsem do pána protože jsem telefonovala. Pánovy jsem dával svoje číslo aby mi policajti když by potřebovali svědectví zavolali, volali ale v podstatě se chtěli jen ujistit jestli jsem si všimnul celého děje nehody a jestli jsem viděl jak se chovala před nehodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...