Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volant


Namessis

Recommended Posts

Čaute, uvažuji o pořízení nového volantu, protože se starý loupe, a rád bych si sehnal ten co je dole zploštělý, označení by mělo být  4112PA  a dával se do novějších 308 a 3008. Chci se jen ujistit, jestli bude sedět do P308 r.v 2008 a jestli do něj bude sedět i původní bag :myslim

Tento bych chtěl pořídit :)

Peugeot 3008 - rovný spodek.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle net to vypadá takto:

https://www.jcparts.cz/casti-interieru/dily-interier/4112PA-p 11867 s DPH

U Peugeotu by možná vyšel laciněji - sleva na starší vůz pokud necháš u nich namontovat

Další možností je nechat na volantech.cz stávající potáhnout. To chci já, ale nějak jsem se k tomu zatím nedokopal - je to týden bez auta :-( - tak uvažuji o spojení s nějakým větším servisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2016 at 20:45, RichVa napsal:

podle net to vypadá takto:

https://www.jcparts.cz/casti-interieru/dily-interier/4112PA-p 11867 s DPH

U Peugeotu by možná vyšel laciněji - sleva na starší vůz pokud necháš u nich namontovat

Další možností je nechat na volantech.cz stávající potáhnout. To chci já, ale nějak jsem se k tomu zatím nedokopal - je to týden bez auta :-( - tak uvažuji o spojení s nějakým větším servisem.

To je za tu cenu asi i pozlacený:D V odkazu výše co jsem dával, tak je uvedeno, že v Peugeotu za něj chtějí cca 2 900,-Kč + práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty brďo ... Ten web JC Parts je teda pěkně napytel :(  Když vyberu kategorii doplňky je na prvním místě položka "Rádio s telefonem" ... ale když zkusím ze základní stránky vyhledat výraz "rádio" ("Rádio") nenajde to nic ... Struktura webu na dvě věci - teda pokud nemá člověk vyloženě zjištěné OEM kódy, co potřebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...