Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Meteostanice


Hafity

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Já mám todlento už asi 3 neděle,přístroj s kabelem a čidlo na dálku,ukazuje to skoro všechno a čas je rádiovej 

Byl jsem v Jihlavě a tak jsme se stavili ještě v expert K@B ELEKTRO ,nebo jak se to jmenuje :D

received_1595667893850783.jpeg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Čauky. Mám doma nově meteostanici Sencor SWS 7300 s jedním venkovním senzorem. 

Senzor jsem včera dala ven - nové baterie, spárovaný, na displeji stanice ukazovala hodnoty sebrané senzorem, ale do pár minut byly (asi??) baterky senzoru KO. Zkusila jsem další nové baterky a senzor nechala u okna uvnitř (okny táhne, takže je vidět rozdíl teplot na stanici - že senzor nějaké hodnoty sbírá). Jenže po chvíli na displeji bez hodnot ze senzoru, pak error, senzor při pokusu reconnectnout ani neblikl. Co s tim? Takhle je mi meteostanice k prdu, potřebuju vidět, jaká je teplota venku, uvnitř mě to až tak nezajímá. Špatný senzor? Nekvalitní baterky? Mám ty Alzapower super plus, obvykle mi v jiných zařízeních vydrží dlouho. Venku jsou teď teploty nad nulou, nemrzne.

Nemáte někdo stejnou stanici - neřešili jste podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bych ještě zkusil resetovat i tu vnitřní, ale nějak mám dojem, že to bude zbytečné.

Pokud to poneseš do obchodu, tak bych to nechal zapnuté, pokud budeš posílat, tak bych to vyfotil a fotku poslal mailem nebo vytisknul a přiložil k tomu. Ať to někdo vidí.

 

Jinak my jsme měli od roku 15 Sencor sws 21s, minulý týden přestala brát info z venkovního čidla, tak jsem vyměnil baterky, na čidle se rozsvítil úplně celý displej ( všechny symboly) a stejně se to nespárovalo, po zjištění, že máme tak starý kousek, že náhradní čidlo nikde nenabízí, jsme koupili GoGEN ME 2930. Zatím jsme spokojeni ( od neděle :D ) vnitřní stanice je i na elektriku i na baterky. Trafo k tomu bylo přibalené, takže nebylo co řešit. Stejně s ní moc nehýbem, takže o starost méně :roker

IMG_20231212_114050.jpg

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • pavelu96 changed the title to Meteostanice
před 2 hodinami, Goldinka napsal:

Takhle je mi meteostanice k prdu, potřebuju vidět, jaká je teplota venku, uvnitř mě to až tak nezajímá.

Tak tu vnitřní stanici dej ven... 😂

Musel jsem - nešlo odolat :aut

Máme doma sociálnější verzi Sencor SWS 2850 (černobílá obrazovka) a senzoru chvíli trvá, než začne odesílat data, ale rok obě věci (stanice i senzor) jedou na jedny baterie, takže u Tebe asi vadný kus... Nedávno jsem senzor umístil od okna v prvním patře na zahradu, blíž k zemi cca 8m od stanice a rozdíl je skoro 2 stupně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele už ta značka dává jasně najevo že je to Shit. Ale jsou u ní bezproblemový reklamace, hned to hazej do koše a davaj novej kus.

Osobně doporučuju Oregon Scientific, Garni nebo Techno Line.

Třeba odsud - https://www.garni-meteo.cz

Oregona mám už asi 12 let a furt funguje, pak tu mam Lidl se třemi čidly a 100m dosahem, Stanice sežere tři microtužky za tři měsice, a aktualizace teploty z čidel je jen jednou za hodinu, a vlhkost si ukazuje jak ji napadne, strašný, ale nemam za ni nahradu takže ji zatim držím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, půjde z domu, co se dá dělat. 

já měla u Ondry nějakou úplně obyč z lidlu a ta funguje dodnes naprosto v pohodě. Jenže jsem ji tam už nenašla, tak jsem zkusila něco obdobného, tak špatná trefa :)

Upraveno uživatelem Goldinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...