Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Meteostanice


Hafity

Recommended Posts

Hej hola!

Používáte někdo k plné spokojenosti nějakou meteostanici? I když v mém případě by se nejednalo o "pravou" meteostanici se srážkoměrem a anemometrem, stačila by vnější a vnitřní teplota, popřípadě vnější a vnitřní vlhkost.... A samozřejmě že koukám z okna.... :D

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už nějaký pátek mám SENCOR Weather Station a spokojenost. Otázka zní: Co od ní očekáváš? Tahle kromě měření venkovní (bezdrátové čidlo) a vnitřní teploty měří i relativní vlhkost, tlak včetně předpovědi poklesu či vzestupu,  západ a východ slunce, fáze měsíce a ještě pár dalších údajů, které jsem nepochopil. Datum a čas řízený rádiem je asi samozřejmostí.:aut

35024281.jpg

Upraveno uživatelem FrantaCV
Vložení obrázku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panáčka s panenkou bych snad i někde v baráku našel, nejsou ale "all in".... :D Očekávám od ní to, co jsem napsal v úvodu, tzn. žádné mráčky, ani grafy a předpovědi. Pokud možno aby digitály času byly MENŠÍ, než ty s kýženými údaji.... Projel jsem letmo Heureku a Aukro a až oči přecházejí.... :o

Meteo.jpg

Takže zhruba něco takhle jednoduchého .... Akorát aby to ukazovalo vnějšek i vnitřek najednou....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučím něco od Oregon scientific, sám mám jeden model a stejný na mé doporučení má Charlie1 a myslim že lepší se těžko hledá

 

tak mooc chválím,rodičům jsem koupil z Lidlu Aurion nebo jak je ta jejich značka a taky spokojenost za 399Kč,oproti mojí má podsvícení,což bych bral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...