Přejít na obsah
Hafity

Meteostanice....

Recommended Posts

Hej hola!

Používáte někdo k plné spokojenosti nějakou meteostanici? I když v mém případě by se nejednalo o "pravou" meteostanici se srážkoměrem a anemometrem, stačila by vnější a vnitřní teplota, popřípadě vnější a vnitřní vlhkost.... A samozřejmě že koukám z okna.... :D

Upraveno uživatelem Hafity

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Už nějaký pátek mám SENCOR Weather Station a spokojenost. Otázka zní: Co od ní očekáváš? Tahle kromě měření venkovní (bezdrátové čidlo) a vnitřní teploty měří i relativní vlhkost, tlak včetně předpovědi poklesu či vzestupu,  západ a východ slunce, fáze měsíce a ještě pár dalších údajů, které jsem nepochopil. Datum a čas řízený rádiem je asi samozřejmostí.:aut

35024281.jpg

Upraveno uživatelem FrantaCV
Vložení obrázku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Panáčka s panenkou bych snad i někde v baráku našel, nejsou ale "all in".... :D Očekávám od ní to, co jsem napsal v úvodu, tzn. žádné mráčky, ani grafy a předpovědi. Pokud možno aby digitály času byly MENŠÍ, než ty s kýženými údaji.... Projel jsem letmo Heureku a Aukro a až oči přecházejí.... :o

Meteo.jpg

Takže zhruba něco takhle jednoduchého .... Akorát aby to ukazovalo vnějšek i vnitřek najednou....

Upraveno uživatelem Hafity

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Doporučím něco od Oregon scientific, sám mám jeden model a stejný na mé doporučení má Charlie1 a myslim že lepší se těžko hledá

tak mooc chválím,rodičům jsem koupil z Lidlu Aurion nebo jak je ta jejich značka a taky spokojenost za 399Kč,oproti mojí má podsvícení,což bych bral

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdybys nemusel mít novou, tak tady mám tohle http://www.volak.net/detail.php?m=25&s=109&dzn=5&dzb=129

Je asi rok stará, ale od doby co se vybily původní baterky, tak tu leží. Nikdo na to stejně nekoukal :-D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku