Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 gt nové vozítko


fajticek

Recommended Posts

Aha.. No já přemýšlím u 306 po podobné repasi zadních brzd taky o nějakém nátěru či nástřiku. Ale už jsem to na brzdičích/třmenech několikrát dělal, někdy sprej ale většinou barva (lak) na třmeny

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraješ si pěkně a vzal jsi to pěkně z gruntu. To se mi moc líbí. Ta červená základovka je suříková olejovka? Nebo něco novějšího na konstrukce?

Jen škoda že jsi to zmastil tou PUR pěnou v dutinách. Ta vlhkost se do dutin dostane vždycky, protože kondenzace vodních par na ocelových stěnách funguje.  Ta PUR pěna pouze tu vlhkost v té dutině bude krásně držet, takže dutiny budou ve vlhku pořád, místo aby byly vzdušné a rychle vysychaly. Když se podíváš na ty fotky podlahy před nátěrem, tak nejvíc je rez mezi dvěma plechy, tam kde bys řekl že se voda nedostane. Jenže ona se tam dostane  ale nevyschne. Proto to tam shnije nejdřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Midloch: Tu    " PUR "  pěnu nám už vysvětloval. A bylo řečeno že se jedná pěnu která se dnes pro tento účel běžně používá.  " "k te pene je tp specialni nizkoexpanzni a vlhkost nenatahuje takze cajk a ja sem mel tu kapsu kendu trosku vic prorzelou tak sem to raci vystrikal, myslim ze to bude v pohode a hlavne to nebude reznout  . " "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy čtěte celá vlákna pokud chcete něco kritizovat.     Majitel "  fajtiček " si auto staví pro sebe, navíc co jsem vyčetl tak se učí nebo vyučil automechanikem takže asi bude mít o moderních technologiích větší přehled než mi s prominutím " starý psi " .  U nás chlapi na klempírně taky začínají používat nějakou pěnu do různých nosníků ke zpevnění. Doba jde rychle kupředu a technologie ještě rychleji. Možná že už jsem to zde zmiňoval já osobně si vzpomínám že když jsem se učil tak nám v technologii vykládali že lepení kovů a ještě třeba ocel s hliníkem apod. umí snad jen amíci v NASA že to je strašně drahá technologie. A dnes se lepí opláštění autobusů,  hasičských nástaveb úplně běžně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o nasákavosti nízkoexpanzní či běžné pěny. Mluvím kondenzaci vodních par mezi plechem a výplní. To je stejně jako když tu dutinu zabetonuješ. Mezi plechem a betonem to bude pořád vlhké.

Leda bys tu dutinu zaplnil vazelínou pod tlakem, bez vzduchových kapes. Pak by v ní nebyl žádný vzduch a tudíž by tam němělo co kondenzovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom, jak je nebo není chráněný ten plech. Pokud už tam nějaká koroze je, bude to reznout i pod pěnou, pokud tam žádná koroze není a jsou tam kvalitní antikorozní vrstvy, reznout to nemusí. Já bych tam tu pěnu necpal, na druhou stranu to možná malinko tlumí, a co do životnosti to bude u takového auta stejně celkem fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tleskám a oceňuji,že si auto opravuješ sám :potlesk

Taky jsem takový nadšenec,co jde udělat doma "na koleně" tak si udělám sám.Člověk nejen že ušetří,ale ví co a jak na autě funguje a tím ho i líp pozná. :super

Jezdím často do Loštic,tak bychom se mohli setkat a pokecat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj nejdřív jsem to vystříkal antikorozaklad, pak na to přišel gumoasfalt a na to ta pěna je to specialni ktera by to mela odpuzovat, neco co jak montazni pena ale specialni jina receptura :D a když jsme u te pěny to mě řekněte že když se to cpe mezi plastova okna že to natahuje vlhkost vždyť to je blbost ne, v tomhle nemam přehled u normalni montažky vo použivaji zednici. Ale u te moji vim ze to bude v cajku.

Jinak ještě studuji ve4taku autotronik a mam se pořad co učit, ale strašně mě to baví a snažim se to dělat co nejkvalitněji a podsťivě.Někdy mi příjde že ve tříďe jsem jeďinej koho ty auta opravdu zajímají.

A děkuji za pochvalu hned poťeší po ťech hodinach pod autem když to někdo ocení.

Dnes jsem uz skoro doďelal celej zadek zitra postnu fotky, a pak se vrhnu napředek. Jo když by měl někdo zajem pokecat o autech nebo klidně jel kolem ať se zastaví rád pokecam jak psal kolega že jezďí kolem mě.

 

 

Upraveno uživatelem fajticek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to myslel v dobrém. Nechci se hádat. Jen dodám:

1 o nasákavosti té pěny vodou jsem vůbec nemluvil

2 že i u těch oken a dveří se má zevnitř dávat parozábrana a zvenku těsnění, právě kvuli vnikání vlhkosti do spáry (mezi pěnou a oknem/zdivem)

2 PUR pěna se dá aplikovat i jako lehká nadýchaná pěna s vynikající tepelnou izolací i jako tvrdá pochůzí stříkaná hydroizolace. Ta nadýchaná reaguje okamžitě, takže stříkací pistoli opouští opravdu jako pěna spíš sníh, naopak hydroizolace se stříká téměř v konzistenci medu a teprve potom se začíná rozpínat a tuhnout. V obou těchto případech se ale neaplikuje z této kartuše ale speciální stříkací pistolí.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě zajímá ten obor autotronik. Někdy před pár lety jsem v jakémsi hnutí mysli uvažoval že bych si dodělal maturitu ale na naší(podnikové) škole jsem jaksi nenašel obor ve kterém to realizovat aby mi to bylo k užitku víc než že ten papír mám. A tehdy začínali s oborem autotronik když jsem se ptal tak mi řekl člověk který to měl na starost že to je lepší autoelektrikář a má maturitu pak jsem se pídil ještě trochu ale o nic moc více jsem se nedozvěděl. Letos v září nastupoval syn od sestřenice do učení chtěl na autotronika kam se nedostal kvůli prospěchu tak na té stejné škole nastoupil na autoelektrikáře s tím že po prváku by mohl přestoupit pokud ukáže že má předpoklady.       Co se týče auťáku věřím že je v dobrých rukou protože je vidět že to děláš s nadšením a na té odvedené práci je vidět že to je poctivá práce. To že jsi ve škole jediný koho zajímají věci o kterých se učíte je vcelku smutné ale všeříkající o dnešní mládeži, které stačí školou prolézt aby měla výuční list příp. maturitní vysvědčení a pak teprve hledat v čem se realizovat. Netvrdím že se věnuju oboru ve kterém jsem se vyučil ale po vyučení jsem dělal v oboru dva roky a až na vojně jsem se chytnul volantu a u něj jsem zůstal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...