Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prodám gumy !


wizard406

Recommended Posts

Původně zaslal: wizard406

nová guma stojí 7500 kč... 15tis a dohoda možná neni špatná cena.. komu se to nezdá, at je zkusí sehnat uplně nové levněji a nabídne je..

Je s tebou docela sranda! Nejdřív chceš něco prodat a nenapíšeš co a nakonec se rozčiluješ a vytahuješ tím, jak výhodně prodáváš gumy, které jsi koupil za 7500/kus. Nevím, ale tím bych se snad ani nechlubil, když se dají na netu sehnat za cenu těsně převyšující 5000Kč včetně DPH;)

\"UNIROYAL Rainsport-1 215/45 R17 87 W 5245,-\"

http://www.az-pneu.cz/:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, trošku se mi nelíbí, že si z nabídky tropíte takovou srandu... ;) Nicméně - pro nabízejícího - pokud Vám někdo prodal tuto pneu za 7500,-Kč, tak si hezky namastil kapsu. \"Můj\" osvědčený prodejce ji nabízí volně na netu za 4309,-Kč/ks včetně dopravy až před barák (píšu o pneu Uniroyal Rainsport-1 215/45 R 17 87 W, pneu to bude asi dobrá)...

Nechci kazit kšefty, ale když už jste vyzval k hledání... Koneckonců cenu jste dal nakonec dobrou pokud prodáváte 4 pneu - 4x4309=17236,-Kč...

Mému zdroji reklamu dělat nebudu, je to ale normální e-shop, když tak na U2U...:cool:

[upravil dne 5/1/06 jbily]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeje, pánové, ste děsně vtipný, by chtěl vidět vás.. Nezlob te, ale ste ubozí moc, myslím ty, co tady dělaj že vše ví, všechno viděli a všechno maj..

Ano, PC byla 30tis kč, asi před pul rokem, nyní stojí kolem 5526kč jedna guma... A však neříkám, že jsem je koupil za 30tis kč. to jsem nikde nenapsal. Já je dostal nevhodným darem a v té době stály 30tis. A také si myslím, že cena ze kterou je nyní prodávám není přehnaná a nák extrémní.

Komu se to nelíbí, jeho věc, nikomu je nenutim.

Takže vy pánové chytří, jestli máte někdo osobní problém, stačí napsat a mužem si o tom pohovořit osobně ! díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem neni zadny, jen mi osobne vadi inzeraty s uvedenim kolik byla porizovaci cena. Kdybych si pred pul rokem koupil plazmu s uhl. 104cm tak sem za ni dal 160 000,- dneska bych ji koupil za 100. Takze asi tak.

O cene za kolik to davas se nebavim, ta je kazdyho vec ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wizard406

když ti to vadí, tak si toho nevšímej bo sem nelez.. je každého věc jak si napíše svůj inzerát.

Bystrý jinochu, laskavě odsud nikoho nevyhazuj - nepřísluší ti to.

Jinak máš pravdu - je každého věc, jak si napíše svůj příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wizard406

a jeje, pánové, ste děsně vtipný, by chtěl vidět vás.. Nezlob te, ale ste ubozí moc, myslím ty, co tady dělaj že vše ví, všechno viděli a všechno maj..

Takže vy pánové chytří, jestli máte někdo osobní problém, stačí napsat a mužem si o tom pohovořit osobně ! díky

když ti to vadí, tak si toho nevšímej bo sem nelez.. je každého věc jak si napíše svůj inzerát.

Ano, beru Tě za slovo - JSEM přesně ten, koho hledáš - ubohý, MÁM s tím, co píšeš, osobní problém, tedy bych rád bych využil Tvé nabídky a pohovořil si s Tebou osobně, když už to nabízíš. Pokud mě tedy nebudeš chtít zbít, to bych opravdu nerad, neb jsem zbabělý a těla slabého :D Taky mám problém s vyhledáváním: Nějak se mi nedaří v seznamu členů najít wizard406? Poradí mi někdo s ID wizarda406, prosím?;)

[upravil dne 8/1/06 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...